Sinema Haberleri

ZULA Sistem Gereksinimleri – ZULA Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

ZULA Sistem Gereksinimleri – ZULA Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için ZULA Sistem Gereksinimleri – ZULA Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. ZULA Sistem Gereksinimleri – ZULA Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

ZULA Sistem Gereksinimleri – ZULA Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

ZULA Türk yapımı bir FPS oyunudur. Ücretsiz bir oyun olan FPS internet üzerinden PC ye indirilip oynanabilir. Lakin her oyun gibi ZULA oyunun da gerekli sistem gereksinimleri mevcuttur. Sistem gereksinimleri eğer oyun ile uyumlu olmazsa oyuncular bu oyunu oynarken bir çok sıkıntı çekebilirler. Peki ZULA oyunu için minimum sistem gereksinimleri nelerdir? Tüm detaylar bu yazıda…

ZULA GEREKSİNİMLERİ

ZULA her oyun gibi sistem gereksinimleri farklı olan bir oyundur. Sistem gereksinimlerine uygun bir PC ile bu oyunu oynamak oyun sırasında yaşanacak herhangi bir aksaklığın önüne geçer. Sistem gereksinimleri aslında PC donanım özellikleridir. Bu gereksinimler oyuna uygun olmazsa oyun oynamak bir eziyet haline dönüşebilir. Oyunun en güzel biçimde oynanması ve tadının çıkarılması için ZULA oyununu indirmeden veya bilgisayar almadan önce sistem gereksinimleri kontrol edilmelidir.

ZULA SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

ZULA oyunu için gerekli olan sistem gereksinimleri hemen hemen her bilgisayarda mevcuttur. Türk Yapımı olan bu oyun fazla depolama kaplamayan fakat bi hayli keyif veren bir oyundur. ZUA oynamak için gerekeli olan sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak ayrılmıştır. Bu gereksinimlerden ise aşağıdaki paragraflarda söz edilmiştir.

ZULA PC DONANIM ÖZELLİKLERİ

ZULA PC üzerinden oynanan Türk yapımı bir bilgisayar oyunudur. Bu oyunun içinde çeşitli oyunlar bulunmaktadır. Pek çok kişi aracılığıyla beğenerek ve alakayla oynanan bu oyunun sistem gereksinimleri aslında fazla zor değildir. Oldukça kolay bir biçimde yüklenen ZULA oyunu için gerekli PC Donanım özellikleri çok araştırılmaktadır. ZULA oynamak için önerilen PC Donanım özellikleri şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7, 8, 10
 • İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 3000
 • Bellek: 4048 MB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

ZULA MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Tamamen Türk yapımı olan ZULA oyununu oynamak isteyen bireyler oyunu edinmeden önce oyun ile alakalı bazı araştırmalar yaparlar. Bunlardan birisi de minimum sistem gereksinimlerinin ne kadar olduğudur. ZULA oyununu oynayabilmek için gerekli olan minimum sistem özellikleri şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Windows Vista 7, 8, 10
 • İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 2500
 • Bellek: 2024 MB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce 5730 /Radeon 9003
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

World of Tanks Blitz Sistem Gereksinimleri Nelerdir? World of Tanks Blitz Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu