Dizi Haberleri

Zendaya, Euphoria Dizisinin 2. Sezonundan İlk Görüntüleri Paylaştı

Zendaya, Euphoria Dizisinin 2. Sezonundan İlk Görüntüleri Paylaştı, Sinema ve dizi takipçileri için Zendaya, Euphoria Dizisinin 2. Sezonundan İlk Görüntüleri Paylaştı konusunu ele aldık.. Yazımızda Zendaya, Euphoria Dizisinin 2. Sezonundan İlk Görüntüleri Paylaştı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Zendaya, Euphoria Dizisinin 2. Sezonundan İlk Görüntüleri Paylaştı

Zendaya, sosyal platform hesabı üzerinden Euphoria dizisinin 2. sezonundan ilk fotoğrafları paylaşımı yaptı. Euphoria 2. sezon, seyirci ile yakında zamanda buluşabilir.

İlk uzun metrajı Another Happy Day’den sonra 2018 senesinde Amerika’da büyük ses getiren Assassination Nation’a imza atan Sam Levinson, 2019 senesinde yaratıcısı olduğu HBO dizisi Euphoria ile adından övgüyle söz ettirdi.

Bir grup lise öğrencisinin kimlik arayışı, travma, seks, sosyal platform, uyuşturucu, aşk ve dostluk gibi kavramlarla dolu hayatlarını mercek altına alan Euphoria, yüksek dozda uyuşturucu almasının ardından önce hastaneye kaldırılıp ardından terapi gören Rue’nun anlatıcılığında hikâyesini ilerleten dizi, uyuşturucu, seks ve şiddetin iç içe geçtiği bir dünyayı bizlere sunmuştu. Kurgusu, atmosferi ve karakter dizaynıyla ön plana çıkan dizi, ilk sezonuyla seyircinin beğenisini kazandı. Hâliyle bu durum, dizinin 2. sezonunun çekilmesine zemin hazırladı.

Lakin tüm dünya çapında prodüksiyonları sekteye uğratan Covid-19 salgını Euphoria’nın 2. sezonunu da etkiledi. Geçen yıl start verilmesi hedeflenen 2. sezon çekimleri ertelendi. Pandemiye bağlı bu erteleme sebebiyle bi hayli beğeni alan dizinin 2. sezonu için normalden daha uzun süre beklememiz gerekti. Şimdi ise Zendaya sosyal platform hesabı üzerinden dizinin heyecanla beklenen 2. sezonundan ilk fotoğrafları paylaşımı yaptı.

Euphoria 2. Sezon, İzleyici ile Yakında Buluşabilir

Zendaya, HBO’nun bi hayli beğeni alan dizilerinden Euphoria’nın ikinci yıl dönümünü kutlamak üzere Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Paylaşımında Euphoria dizisinin ikinci yıl dönümünü kutlarken “Yakında görüşmek üzere.” notunu düştü. Bu not, dizinin 2. sezonunun beklediğimizden daha erken yayınlanabileceğini düşündürdü.

Bu süreç içinde iki özel bölüm yayınlanmış olsa da dizinin ikinci sezonu sevenleri aracılığıyla hâlâ heyecanla bekleniyor. Dizinin yaratıcısı Sam Levinson bu seneın ocak ayında IndieWire’ın Filmmaker Toolkit podcast‘inde dizi ile ilgili konuşurken, 2. sezonun çekimlerine Mart ayının son günlerinde başlamayı planlandıklarını açıklamıştı. Levinson, bunun yanı sıra 2. sezonu bu sene yayınlamayı planladıklarını da ekledi.

Levinson’ın yaptığı açıklamalara ve Zendaya’nın yaptığı paylaşıma bakılırsa bu sene bitmeden Euphoria’nın 2. sezonu seyirci ile buluşmuş olacak.

Kaynak: The Film Updates

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu