Sinema Haberleri

Yulduz Rajabova kimdir, nereli? Ünlü oyuncu Yulduz Rajabova kaç yaşında?

Yulduz Rajabova kimdir, nereli? Ünlü oyuncu Yulduz Rajabova kaç yaşında?, Dizi ve film severler için Yulduz Rajabova kimdir, nereli? Ünlü oyuncu Yulduz Rajabova kaç yaşında? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yulduz Rajabova kimdir, nereli? Ünlü oyuncu Yulduz Rajabova kaç yaşında? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Yulduz Rajabova kimdir, nereli? Ünlü oyuncu Yulduz Rajabova kaç yaşında?

Ünlü oyuncu Yulduz Rajabova yaşamı ile alakalı araştırmalar hız kazanıyor. Milyonların sevgisini kazanan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde Kutlubike kişiliğiyle dikkat çeken Yulduz Rajabova 1987 senesinde Özbekistan’da doğmuştur. 2021 senesinde Türkiye-Özbekistan ortak yapımı #MendirmanCelaleddin adlı dizinin kadrosunda bulunan başrol oyuncusu olarak bulunan oyuncu geçmişte Khazon, Virüs, Hamroh, Scorpion, 2000 Songs of Farida gibi projelerde yer aldı.

YULDUZ RAJABOVA KİMDİR?

Özbek sinema ve dizi film oyuncusu olan Yulduz Radjabova 1987 senesinde Özbekistan’da dünyaya geldi.

Taşkent Devlet Sanat Enstitüsü mezunu olan Radjabova 2013 senesinden bu yana Özbekistan’da bir çok film ve dizide rol aldı.

2021 senesinde Türkiye-Özbekistan ortak yapımı #MendirmanCelaleddin adlı dizinin kadrosunda bulunan başrol oyuncusu olarak bulunan oyuncu geçmişte Khazon, Virüs, Hamroh, Scorpion, 2000 Songs of Farida gibi projelerde yer aldı.

Radjabova, verdiği bir röportajda özel yaşamına ilişkin “Çok sevgili adayı var. Mesleğime saygı duyan biriyle evlenmek istiyorum. Saygılı, kuvvetli ailelere ve iş adamlarına sahip kadınları kıskanıyorum. Henüz evlenmeyi düşünmüyorum” yanıtını vermiştir.

Ayrıca oyuncu, Burak Özçivit ile aynı çalışmada yer almayı istediğini de belirtmiştir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu