Sinema Haberleri

Youtube MP3 Dönüştürücü: Youtube Videolarını MP3 Formatına Dönüştürme

Youtube MP3 Dönüştürücü: Youtube Videolarını MP3 Formatına Dönüştürme, Dizi ve film severler için Youtube MP3 Dönüştürücü: Youtube Videolarını MP3 Formatına Dönüştürme konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Youtube MP3 Dönüştürücü: Youtube Videolarını MP3 Formatına Dönüştürme ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Youtube MP3 Dönüştürücü: Youtube Videolarını MP3 Formatına Dönüştürme

Şarkı dinlemek özellikle gençlerin içinde bi hayli yaygındır. Şarkı dinlemek isteyen insanlar dinledikleri şarkıları ücretsiz ve internet gerektirmeyen yollarını aramaktadır. Bunun nedeni ise istedikleri her an ve her yerde şarkı dinleyebilmektir. Lakin Youtube üzerinden dinlenilen şarkılar Mp3 dönüştürücü ile indirilmeden dinleniyor ise dinlenilmek istediğimiz şarkılar yalnızca internete bağlı bir biçimde dinlenebilmektedir. Eğer Youtube Mp3 dönüştürücü ile şarkınızı indirir ve bu biçimde dinlerseniz internete bağlı olmadığınız zamanlarda indirmiş olduğunuz şarkıları rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Peki ya Mp3 dönüştürücü nasıl kullanılır? Açıklamaları sizin için bu paylaşımımızda bir araya getirdik.

YOUTUBE MP3 DÖNÜŞTÜRÜCÜ

Youtube’da bir videoda yalnızca ses dinlemek isteyen video görmek istemeyen kullanıcılar bulunabilir veya beğendikleri videoların seslerini internetin bulunmadığı yerlerde ve zamanlarda dinlemek isteyen kullanıcılar bulunabilir. Bu kullanıcıların yapması gereken şey ise indirmek istedikleri videoları Mp3 dönüştürücü yardımı ile indirmek istedikleri cihaza indirmeleridir. Youtube videolarını Mp3 haline getirmek için gereken tek şey ise Youtube Mp3 dönüştürücüdür. Dönüştürücüye eklenen link ile dönüştürücü videoyu yalnızca ses dosyası halinde indirebilmektedir. Youtube videolarını Mp3 formatına dönüştürebilen birden fazla uygulama ve web sitesi bulunmaktadır. Bu web sitelerine kullandığınız arama motorundan ‘Youtube Mp3 dönüştürücü’ anahtar sözcüklerini aratarak rahatlıkla varabilirsiniz. Bu web siteleri veya uygulamalar genelde şu biçimde çalışmaktadır:

  • Öncelikle Youtube girilir ve Mp3 olarak indirilmek istediğimiz videonun bağlantısı kopyalanır.
  • Daha sonra kullanılmak istediğimiz Youtube Mp3 dönüştürücüye girilir.
  • Girilen sitede alakalı alana kopyalanmış olan bağlantı yapıştırılır.
  • Dönüştür butonuna basılır.

Bunun yanında kullanmış olduğunuz cihaza indirmek istediğiniz Youtube videosu Mp3 formatında inmiş olur.

YOUTUBE MP3 İNDİRME UYGULAMASI

YouTube MP3 indirme işlemleri masaüstü bilgisayarınızda olduğu gibi telefondan da bu işlemi yapmanız olabilecek. Bunun için internet tarayıcınızdan arama motoruna “YouTube MP3” şeklinde yazarak karşınıza çıkan web siteleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca uygulama mağazalarında bulunan güvenilir, iyi yorum almış uygulamaları tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu