Dizi Haberleri

Yeşilçam Dizisinin 2. Sezonundan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Yeşilçam Dizisinin 2. Sezonundan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Yeşilçam Dizisinin 2. Sezonundan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Yeşilçam Dizisinin 2. Sezonundan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Yeşilçam Dizisinin 2. Sezonundan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Çağan Irmak’ın yönettiği; Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci’nin başrollerini üstüne aldığı Yeşilçam dizisinin 2. sezonundan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Yeşilçam 2. sezon, yakında zamanda seyirci ile bir araya gelecek. 

Türkiye’de dijital yayın platformları içinde Netflix’in en büyük rakibi konumunda olan BluTV‘nin şimdiye kadar hayata geçirdiği en büyük yapım olan Yeşilçam dizisi, 22 Nisan’da seyirci ile buluştu. İzleyiciler aracılığıyla alakayla karşılanan dizinin ilk sezonu devam ederken, 2. sezonun da yolda olduğu yaşandı ve BluTV nisan ayında dizinin 2. sezonu için sete girildiğini açıkladı.

1960’lı senelerın Türkiye’sinin gölgesinde altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam Sineması’ndaki bir yapımcının ayakta kalma hikâyesini ekrana taşıyacak olan Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş fakat Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat veriyor. Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandırıyor. Dizinin heyecanla beklenen ikinci sezonundan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yeşilçam 2. Sezon, Yakında İzleyici ile Buluşacak

Çağan Irmak‘ın yönetmen yerine geçtiği Yeşilçam dizisinin oyuncu ekibinde bulunan bu üç isme Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş eşlik ediyor.

Dizinin zengin kadrosuna ikinci sezonda Bige Önal, Muhammet Uzuner, Hilmi Cem İntepe ve Kanbolat Görkem Arslan gibi isimler katıldı. Yapımını Eastern Sunrise’ın, yapımcılığını Sibel Tuna’nın üstüne aldığı dizinin hususunda Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün imzası yer alıyor.

Yeşilçam 2. sezon seyirci ile yakında zamanda BluTV’de bir araya gelecek.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu