Oyun Haberleri

Yeni State of Play sunumu Horizon Forbidden West odaklı olacak

Yeni State of Play sunumu Horizon Forbidden West odaklı olacak, Oyun severler için Yeni State of Play sunumu Horizon Forbidden West odaklı olacak başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Yeni State of Play sunumu Horizon Forbidden West odaklı olacak ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Yeni State of Play sunumu Horizon Forbidden West odaklı olacak

Playstation 5 ve PS4 sahiplerinin büyük bir heyecanla beklediği Horizon Forbidden West için uzun bir oynanış videosu nihayet gelmek üzere. Sony geçtiğimiz dakikalarda yaptığı açıklama ile yeni bir State of Play açıklamasuna imza attı. Önümüzdeki hafta yaşanacak olan bu sunumun odağında ise Alloy’un yeni macerası Horizon Forbidden West olacak.

Horizon Forbidden West oynanış videosu geliyor

Sony bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl itibari ile dönem dönem State of Play sunumlarına imza atıyor ve bu sunumlarda çeşitli açıklamalar ile karşılaşıyoruz. Tabi bazı durumlarda da tek bir oyuna odaklanılan sunumlar olabiliyor. Nitekim son kez tertip edilen State of Play etkinliğinin odağında 11 Haziran’da çıkacak Ratchet & Clank: Rift Apart vardı. Yeni açıklamalan sunumun odak noktası ise dediğimiz gibi Horizon Forbidden West olacak.

Her zaman olduğu gibi Perşembe gününü seçen Sony, sunumun 27 Mayıs’ta düzenleneceğini açıkladı. Bu sunum Perşembe günü Türkiye saati ile 00:00’da yaşanacak ve Playstation’ın resmi Youtube, Twitch kanalı üzerinden yayına girecek. 20 dakika sürecek olan State of Play sunumunun 14 dakikası oyunun Playstation 5 sürümünden alınan oynanış videosuna ayrılacak.

Yeni State of Play sunumu Horizon Forbidden West odaklı olacak

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu