Sinema Haberleri

Yeni Nesil Ajan 2 filmi konusu: Yeni Nesil Ajan 2 oyuncuları kimler, nerede çekildi?

Yeni Nesil Ajan 2 filmi konusu: Yeni Nesil Ajan 2 oyuncuları kimler, nerede çekildi?, Dizi ve film severler için Yeni Nesil Ajan 2 filmi konusu: Yeni Nesil Ajan 2 oyuncuları kimler, nerede çekildi? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yeni Nesil Ajan 2 filmi konusu: Yeni Nesil Ajan 2 oyuncuları kimler, nerede çekildi? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Yeni Nesil Ajan 2 filmi konusu: Yeni Nesil Ajan 2 oyuncuları kimler, nerede çekildi?

Yeni Nesil Ajan 2 filmi bu akşam televizyon ekranlarında olacak. Willem Dafoe, Samuel L. Jackson gibi isimlerin oynadığı filmin konusu da bir hayli ilgi çekiyor. Yeni Nesil Ajan 2 filminin konusu ve oyuncuları ile ilgili araştırılanler haberimizin detay kısmında.

YENİ NESİL AJAN 2 FİLMİNİN OYUNCULARI

Willem Dafoe,

Samuel L. Jackson,

Ice Cube,

Scott Speedman

YENİ NESİL AJAN 2 KONUSU

Ulusal güvenlikten sorumlu ajan Augustus Gibbons, şuana dek Amerika’ya gelen bütün tehditlerin üstesinden gelerek ülkenin güvenliğini sağlamayı başarmıştır. Lakin, yeni bir tehlikeyle yüz yüzedır ve tehdit eden terörist grup Amerikan ordusuyla ilişkilidır. Gibbons, güvenlik sekreteri George Deckert’ın ABD başkanını kaçırıp öldürmek için gizli bir askeri birlik kurduğunu öğrenir. Bunun üzerine XXX programında yeni bir ajan olan Darius Stone’u Washington’a gönderir. Darius’un görevi ABD başkanına yapılacak olan suikasti engellemektir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu