Dizi Haberleri

Yasemin Kay Allen kimdir, kaç yaşındadır? Yasemin Kay Allen hakkında bilgiler

Yasemin Kay Allen kimdir, kaç yaşındadır? Yasemin Kay Allen ile ilgili bilgiler, Dizi ve film severler için Yasemin Kay Allen kimdir, kaç yaşındadır? Yasemin Kay Allen ile ilgili bilgiler konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yasemin Kay Allen kimdir, kaç yaşındadır? Yasemin Kay Allen ile ilgili bilgiler ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Yasemin Kay Allen kimdir, kaç yaşındadır? Yasemin Kay Allen ile ilgili bilgiler

Sosyal medya aracında yaptığı paylaşımlarla sürekli olarak gündeme gelen Yasemin Kay Allen, bir kez daha gündeme oturdu. Paylaştığı bikinili fotoğrafla gündeme oturan Allen, çevredeki insanlar aracılığıyla araştırılmaya başlandı. Yasemin Kay Allen’ın yaşamını merak eden vatandaşlar, intenet üzerinden bu konuyla alakalı araştırmalar yapıyor. Yasemin Kay Allen kimdir, kaç yaşındadır? Yasemin Kay Allen hangi yapımlarda yer almıştır? İşte Yasemin Kay Allen ile ilgili bilgiler…

Yasemin Kay Allen ile ilgili bilgiler

10 Temmuz 1989’de hayata gözlerini açan Yasemin Kay Allen, İngiltere’nin başkenti Londra’da doğmuştur. Babası İngiliz, annesi ise Türk olan Allen, halen 3 aylıkken Türkiye’ye gelmiştir. 11 yaşına kadar Türkiye’de yaşayan Allen, ardından annesiyle birlikte Avustralya’ya taşınmıştır. Lise senelerından bu yana tiyatroya ve oyunculuğa meraklı olan Allen, bu hususta eğitimler almıştır. 18 yaşında tekrar Türkiye’ye dönen Allen, Müjdat Gezen Konservatuvarı’nda Tiyatro bölümünü tamamlamış ve oyunculuk eğitimi almıştır. Bu eğitimlerinin ardından 2008 senesinde oyunculuğa başlayan Allen, ilk kez annesi Suna Yıldızoğlu’nun da olduğu Elif dizisinde rol almıştır. Daha sonra Kavak Yelleri, Yerden Yüksek, Hayat Devam Ediyor, Merhamet, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde de bulunan Allen, bunun yanı sıra bir çok reklamda ve filmde de rol almıştır. Bir süredir ekranlarda yer almayan 32 yaşındaki oyuncu, yaşamını ABD’de sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu