Dizi Haberleri

Yasak Elma dizisinden ayrılan Nesrin Cevadzade’nin yerine gelen oyuncu belli oldu!

Yasak Elma dizisinden ayrılan Nesrin Cevadzade’nin yerine gelen oyuncu belirlendi!, Dizi ve film severler için Yasak Elma dizisinden ayrılan Nesrin Cevadzade’nin yerine gelen oyuncu belirlendi! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yasak Elma dizisinden ayrılan Nesrin Cevadzade’nin yerine gelen oyuncu belirlendi! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Yasak Elma dizisinden ayrılan Nesrin Cevadzade’nin yerine gelen oyuncu belirlendi!

FOX TV ekranlarında yayına giren Medyapım idaresindeki Yasak Elma dizisi kısa süre önce Nesrin Cevadzade’ye veda ederken bir çok kişi aracılığıyla sevilerek izlenen dizi yeni oyuncusunu sosyal platform üzerinden tanıttı. Diziye senaryo gereği ölerek veda eden oyuncunun yerine gelecek isim yapım aracılığıyla bilgisi verildi. Milyonlarca kişi aracılığıyla sevilerek izlenen dizi 19 Mart 2018 senesinde yayın yaşamına başladı.

3 sezondur FOX ekranlarında her Pazartesi akşamı devam eden dizi konusu ile bi hayli dikkat çekerken komedi ve entrikanın döndüğü dizide bir çok oyuncu diziye dahil olurken ayrılan oyuncuların yerine yeni bireyler  girmeye sürdürmekte. En son Şahika kişiliğine can veren Nesrin Cavedzade diziden veda etti.

Yasak Elma dizisine Ece Dizdar oyuncusu dahil olduğu yapım şirketi aracılığıyla bilgisi verildi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu