Sinema Haberleri

Yarını Yok filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Yarını Yok filmi bu akşam Tv’de!

Yarını Yok filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Yarını Yok filmi bu akşam Tv’de!, Dizi ve film severler için Yarını Yok filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Yarını Yok filmi bu akşam Tv’de! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yarını Yok filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Yarını Yok filmi bu akşam Tv’de! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Yarını Yok filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Yarını Yok filmi bu akşam Tv’de!

Yarını Yok filmi konusu ve oyuncularıyla bu akşam gündeme geliyor. Tam kapanma sürecinde güzel vakit geçirmek isteyen vatandaşlar televizyon ekranlarında buluşuyor. Bu akşam televizyonda yayına girecek olan filme dair detaylar bu noktada araştırma konusu halini aldı. “Yarını Yok filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?” sorusu bu noktada yanıt arıyor. İşte Yarını Yok filmi konusu ve oyuncuları…

YARINI YOK KONUSU NEDİR?

Travis Conrad, bir kiralık katildir. Kendisine verilen son işi sırasında öldürülür; fakat tam 24 saat sürecek olan bir görev için gizemli bir biçimde diriltilir. Travis’in koluna bir geri sayım sayıcı yerleştirilmiştir. Sayaç sıfıra ulaşana kadar kendisine verilen görevi tamamlaması gerekir, yoksa ölecektir. Travis, kendisine verilen bu bir günde hem görevini tamamlamak hem yaşamına mal olan insanlardan intikam almak için çabalar.
4 kez Oscar adaylığına layık görülmüş olan Ethan Hawke’ın başrolünde olduğu filmin yönetmen koltuğunda Brian Smrz oturuyor.

YARINI YOK FİLMİ OYUNCULARI NELERDİR?

Ethan Hawke,

Paul Anderson,

Rutger Hauer

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu