Dizi Haberleri

Will Ferrell ve Paul Rudd’lı The Shrink Next Door Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

Will Ferrell ve Paul Rudd’lı The Shrink Next Door Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Will Ferrell ve Paul Rudd’lı The Shrink Next Door Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Will Ferrell ve Paul Rudd’lı The Shrink Next Door Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Will Ferrell ve Paul Rudd’lı The Shrink Next Door Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

Daha önce Anchorman serisinde birlikte çalışan Will Ferrell ve Paul Rudd’ı yeniden bir araya getiren The Shrink Next Door dizisinden ilk fragman yayınlandı. The Shrink Next Door, 12 Kasım’da Apple Tv+’ta ekranlara gelecek.

Kariyerlerini genelde komedi yapımlarıyla şekillendiren Will Ferrell ve Paul Rudd geçmişte Adam McKay’in yönettiği komedi türündeki Anchorman serisinde birlikte çalışmıştı. Serinin iki filminde iyi bir ortaklık kuran ikili, seneler sonra The Shrink Next Door dizisi için yeniden bir araya geliyor.

Aynı isimli podcast serisinden uyarlanacak olan diziyi 2017 yapımı The Big Sick’e imza atan Michael Showalter yönetecek. Dizinin konusunu ise senaristi olduğu Veep ve Succession dizileriyle Emmy kazanan Georgia Pritchet kaleme alacak. Aynı zamanda dizinin yaratıcısı olan Georgia Pritchett, Paul Rudd ile birlikte dizinin yapımcılığını da üstüne alacak.

The Shrink Next Door, 12 Kasım’da Apple Tv+’ta Başlayacak

Apple TV+, Will Ferrell ve Paul Rudd’ın başrollerini paylaşımı yaptığı, heyecanla beklenen kara komedi The Shrink Next Door dizisinden fragman paylaşımı yaptı. Gerçek olaylardan esinlenen sekiz bölümlük dizi, kötü niyetli bir psikiyatrist ile yaşamı doktoru aracılığıyla ele geçirilen danışan içindeki ilişkiyi anlatacak.

The Shrink Next Door’un yayına giren fragmanında, ufak kız kardeşi ile olan ilişkisinde ve işinde mutluluğu bulamayan Marty’yi tanıtıyor. Marty, ruh sağlığını iyileştirmeye çalışırken, Marty’nin en iyi çıkarlarını düşünüyor gibi görünen bir psikiyatrist olan Dr. Isaac Herschkopf ile tanışır. Alışılmışın dışında olan Dr. Isaac, Marty’nin gereksinimi olan yardımı ondan esirgemez veya Marty öyle düşünür. Lakin dışarıdan bakıldığında bi hayli iyi amaçları varmış gibi görünen bu doktor, Marty’nin kırılgan durumunu yaşamını kontrol etmek için kötüye kullanmaya başlar. Fragman, doktorun karanlık tarafını şuan için pek göstermese de Rudd’ın oynadığı Dr. Isaac’in gerçek niyetini tatlı sözlerle gizleyebilen kurnaz bir kişiliği oynadığını en başından belli ediyor.

Diziden paylaşılan snopsis ise şöyle:

Gerçek olaylardan esinlenilen dizi, psikiyatrist Dr. Isaac Ike” Herschkopf ve uzun süredir danışanı olan Martin “Marty” Markowitz içindeki enteresan ilişkiye odaklanıyor. İlişkileri boyunca, bi hayli fazla iyi amaçlara sahip biri gibi görünen Ike, kendini ağır ağır Marty’nin yaşamına dâhil eder, hatta Marty’nin Hamptons’taki evine taşınır ve Marty’yi aile şirketinin başkanı olarak kendisini seçmesi için ikna eder. Dizi, ilk bakışta sağlıklı gibi görünen bir doktor-danışan ilişkisinin nasıl manipülatif ve sömürücü bir ilişkiye dönüştüğünü anlatıyor.

The Shrink Next Door’un ilk üç bölümü 12 Kasım Cuma günü yayına girecek ve kalan bölümler her Cuma günü haftalık olarak yayına girecek.

Kaynak: Colönder

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu