Oyun Haberleri

Warhammer Vermintide II bu hafta sonu ücretsiz

Warhammer Vermintide II bu hafta sonu ücretsiz, Oyun severler için Warhammer Vermintide II bu hafta sonu ücretsiz başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Warhammer Vermintide II bu hafta sonu ücretsiz ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Warhammer Vermintide II bu hafta sonu ücretsiz

Fatshark aracılığıyla geliştirilen ve Warhammer evreninin bir bölümünü ele alan Warhammer Vermintide II, bu hafta sonu Steam üzerinde oynaması ücretsiz oldu. İşbirliğine dayalı oynanışıyla ve bi hayli tatmin edici yakın dövüş sistemiyle RPG elementlerini bir araya getiren yapım, Pazar gününe kadar Steam üzerinden ücretsiz biçimde indirilip oynanabilir. Bu “ücretsiz hafta sonu” etkinliği, oyun için yayına giren yeni ücretsiz genişleme olan “Chaos Wastes” güncellemesini kutlamak için başlatıldı.

Warhammer Vermintide II Pazar gününe kadar ücretsiz

Dört insana kadar dostlarınızla farklı sınıflardan karakterleri alarak belirli bölümlerde çeşitli mücadelelerle yüz yüze kalacağınız bu yapım, Fatshark’ın geliştirdiği bi hayli iyi bir oyun. İlk oyun Warhammer End Times Vermintide’ın gördüğü ilgi ve oyunculardan gelen geri bildirimler neticesinde RPG elementlerine yoğunlaşarak geliştirdikleri ve 2018’de piyasaya sürülen oyunu hala oynamadıysanız, bir şans verin diyebiliriz. Toplamda beş farklı sınıf bulunan oyunda amacınız görevlere ilerlerken yolda yüz yüze kalacağınız -büyük ölçüde zorluk düzeysine bağlı olarak- rastgele gönderilen boss düşmanlarla savaşarak sürüleri yok etmek olacak.

Warhammer Vermintide II bu hafta sonu ücretsiz

Yeniden oynanabilirliğin bi hayli yüksek olduğu ve kendisini daha zorlu mücadelelerde bulmak isteyen oyunculara kapılarını sonuna kadar aralayan Warhammer Vermintide II, Steam üzerinde bu hafta sonu boyunca ücretsiz biçimde indirilip oynanabilecek. Aynı zamanda tam sürümü an itibariyle %75 indirim ile 12,25 TL fiyatıyla satılıyor ve bu indirim de 4 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. Karakterlerinizi geliştirip, kendi oyun tarzınıza göre yetenek dağılımlarını ve dallanan yetenek ağacını ilerletebildiğiniz bu oyunda sizi bi hayli güzel manzaraların beklediğini de belirtmeliyim. Eğer denemek isteğe göre oyunun Steam mağaza sayfasına buraya tıklayarak varabilirsiniz.

  • Bakınız: Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground çıkış tarihi

Aynı zamanda Fatshark, yine Warhammer evreninden bir yapım olan Warhammer 40K: Darktide oyunu üzerinde çalışıyor. Yeni nesil için geçtiğimiz senenin sonlarına doğru duyulan yapım yine eşli oyun üzerine kurulu bir FPS oyunu olacak. Fatshark’ın Vermintide oyunlarından işinde uzman olduğu bu alanda iyi işler çıkaracağından şüphe yok. Eğer yeni oyunu düşünüyorsanız buraya tıklayarak Steam mağaza sayfasına gidebilir ve ayrıntı kısmı öğrenebilirsiniz. Sizler de Warhammer Vermintide II ile ilgiliki görüşlerinizi ve eğer oynadıysanız tecrübelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. İyi oyunlar!

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu