Sinema Haberleri

Warframe Sistem Gereksinimleri – Warframe Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Warframe Sistem Gereksinimleri – Warframe Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için Warframe Sistem Gereksinimleri – Warframe Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Warframe Sistem Gereksinimleri – Warframe Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Warframe Sistem Gereksinimleri – Warframe Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Bilgisayar oyunlarıyla alakalı olan çoğu insan Warframe oyununu duymuştur. Ücretsiz olan bu oyunu oynayan hemen hemen herkes oyunu beğenmiştir. Warframe oyununun sistem gereksinimleri hemen hemen çoğu PC ile uyuşmaktadır. Fazla depolama alanı da istemeyen bu oyun insanlara keyifli vakit geçirmeyi vaat etmektedir. Peki Warframe oyununu oynayabilmek için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri nelerdir? Ayrıntılar bu yazıda…

WARFRAME GEREKSİNİMLERİ

Bilgisayar oyunlarıyla az çok ilgilenen herkes sistem gereksinimlerini duymuştur. Her oyunun kendisine ait sistem gereksinimleri mevcuttur. Bu gereksinimler oyunların nizami bir biçimde oynanabilmesi, hatta yüklenebilmesi için mühimdir. Warframe oyunu için de aynısı geçerlidir. Warframe sistem gereksinimleri bu oyunu oynayacak olan birinin bilgisayarının donanım özellikleri ile uyumlu olmalıdır. Aksi takdirde oyun ya hiç indirilemez veya oynarken çeşitli sorun çıkarır.

WARFRAME PC DONANIM ÖZELLİKLERİ

Bilgisayarların donanım özellikleri mevcuttur. Bu özellikler bilgisayar oyunları oynayan bireyleri yakında zamandan ilgilendirmektedir. Bilgisayar oyunlarının sistem gereksinimleri mevcuttur. Bu sistem gereksinimleri PC donanım özellikleri ile uyuşmalıdır. Eğer uyuşmazsa oyunun oynanması çok zordur. PC donanım özellikleri ile oyun sistem gereksinimleri uymadığında genelde oyun hiç indirilemez. Warframe oyunu için önerilen sistem gereksinimleri şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Win 10 64 bit
 • İşlemci: Intel core i5-650 / AMD FX – 6300 – 3.5 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon R7 240
 • VRAM: 2 GB VRAM
 • DirectX: 11
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

WARFRAM MİNİMUM SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Warframe birden fazla insana hitap eden bir oyundur. Bu oyun bi hayli keyifli bir bilim kurgu oyunudur. Oyun tamamen ücretsiz olduğu için oyuncuların daha çok ilgisini çekmektedir. Lakin her oyun gibi Warframe oyununun da sistem gereksinimleri mevcuttur. Eğer birinin bilgisayarındaki donanım özellikleri Warframe için yeterliyse bu oyunu indirip oynayabilir. Warframe oynamak için minimum gereksinimlere uyması bile yeterli gelmektedir. Warframe minimum sistem gereksinimleri ie şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Win 7, 8, 8.1 64 bit
 • İşlemci: Intel core 2 duo
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 710 / AMD Radeon R5 230
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 35 GB

The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri Nelerdir? The Witcher 3: Wild Hunt Oynamak İçin Minimum Sistem GereksinimleriTom Clancy’s Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Oynamak İçin Minimum Sistem GereksinimleriUnturned Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Unturned Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu