Sinema Haberleri

Wallpaper Engine Sistem Gereksinimleri – Wallpaper Engine Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?

Wallpaper Engine Sistem Gereksinimleri – Wallpaper Engine Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için Wallpaper Engine Sistem Gereksinimleri – Wallpaper Engine Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Wallpaper Engine Sistem Gereksinimleri – Wallpaper Engine Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Wallpaper Engine Sistem Gereksinimleri – Wallpaper Engine Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?

Bilgisayar oyunu indirecek olan bireylerin ilk incelemeleri gereken konu oyunun sistem gereksinimleri olmalıdır. Sistem gereksinimleri oyunun indirilmesi için mühimdir. Eğer oyunun sistem gereksinimleri ile oyunun indirileceği PC nin donanım özellikleri uyuşmazsa çeşitli sıkıntılar görülmektedir. Peki Wallpaper Engine oyununu oynayabilmek için gereken minimum sistem gereksinimleri neleridir? Ayrıntılar bu yazıda…

Wallpaper Engine Gereksinimleri

Diğer oyunla oranla çok daha farklı olan Wallpaper Engine oyunu kullanıcılar aracılığıyla çok beğenilmektedir. Ufak bir ücreti olsa da oyuncular Wallpaper Engine oyununun ücrete değdiğini söylerler. Farklı bir oyun olsa bile bu oyunun da sistem gereksinimleri mevcuttur. Wallpaper Engine Sistem Gereksinimleri bilgisayarın donanım özellikleri ile uygun olmak zorundadır. Zaten zor gereksinimler olmadıkları için çoğu bilgisayarla uyuşabilmektedir.

Wallpaper Engine PC Donanım Özellikleri

Bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir olan bireylerin sahip oldukları bilgisayarların donanım ayrıntı kısmını bilmeleri gereklidir. Çünkü bilgisayarların donanım özellikleri ile indirilecek oyunun sistem gereksinimleri her zaman kontrol edilmelidir. Eğer bu iki unsur birbirine karşı uyumsuz olursa hiçbir oyun bilgisayara indirilemez. Wallpaper Engine için de aynısı geçerlidir. Wallpaper Engine sistem gereksinimleri ile PC donanım özellikleri uyuşmak zorundadır. Wallpaper Engine PC donanım özellikleri şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Win 8 ve üzeri 64 bit
 • İşlemci: 2.0 GHz Intel i7 veya daha üstü
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeFORCE gtx 660
 • DirectX: Sürüm 11
 • Hard Disk: 1024 MB boş alan

Wallpaper Engine Minimum Sistem Gereksinimleri

Bilgisayar oyunlarını indirebilmek için gerekli olan bazı sistem gereksinimleri mevcuttur. Bu sistem gereksinimleri oyunun indirileceği bilgisayarın donanım özellikleri ile karşı karşıya geldirılmalıdır. Çünkü uyuşmazsa oyun indirilemez. Sistem özellikleri içinde minimum ve maximum mevcuttur. Oyunun indirilebilmesi için minimum yeterli gelmektedir. Wallpaper Engine için minimum sistem gereksinimleri ise şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Win 7, 8, 8.1, 10 64 bit
 • İşlemci: 1ç66 GHz Intel i5 eş değeri veya daha üstünü
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: HD grafik kartı 4000
 • DirectX: Sürüm 10
 • Hard Disk: 512 MB boş alan

The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri – The Witcher 3: Wild Hunt Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri – Tom Clancy’s Six Siege Kaç GB, Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?Total War: WARHAMMER II Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Total War: WARHAMMER II Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu