Oyun Haberleri

Valorant KOPYA modu bugün çıkıyor

Valorant KOPYA modu bugün çıkıyor, Oyun severler için Valorant KOPYA modu bugün çıkıyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Valorant KOPYA modu bugün çıkıyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Valorant KOPYA modu bugün çıkıyor

Yeni Valorant KOPYA modu, aynı takımdaki tüm oyuncuları tek bir ajan olarak oynamaya zorlayacak.

League of Legends ile ünlü, Los Angeles/Kaliforniya merkezli Geliştirici Riot Games, Valorant’ın yeni oyun modunu açıkladı. KOPYA olarak adlandırılan yeni mod, oyunun temel yapısındaki çoğu kuralı barındırır; fakat büyük bir kısıtlama mevcuttur: Bir takımdaki herkes aynı ajan olarak oynar. KOPYA modunun 2.09 yamasının beklendiği 11 Mayıs’ta, yani bugün yayına girmesi öngörülüyor.

Valorant KOPYA modunun ayrıntı kısmı

Oyunculara rastgele bir ajan verilmeyecek. Ajan seçmek demokratik bir zaman olacak ve her takım, KOPYA başlamadan önce oynamak istedikleri ajana oy verecek. En çok oyu alan ajan seçim olarak kabul edilecek. Yeni oyun modu ile birlikte gelen birkaç değişiklik daha olacak: Her bir yeni turda ulti hariç her şey yenilenecek ve oyuncular sabit sayıda kredi alacak.

Riot Games, Valorant KOPYA modunu tasarlarken daha rahat oyun modları sunma hedefiyle hareket etmeye gayret etti. Oyun tasarımcısı Kyle Powell bir basın bülteninde bu düşünceyi yineledi ve her şeyin “oyuncunun hayal gücünü genişletmekle” alakalı olduğunu ekledi. Sözlerine şu biçimde sürdü: “KOPYA ile ajan kabiliyetlerini öne çıkarırken oyuncu teorisi oluşturma alanını genişleterek heyecan verici yeni anlar yaratmayı planlıyoruz. Normal ajan kısıtlamaları etrafında dengelenen ajanlar için yenilikler yaparak, oyuncuların keşfetmesi için birden fazla “oyun bozan oyunlara yakın” önüne geçer yarattık.”

Valorant KOPYA modu geliyor

Valorant KOPYA oyun modunun oyuna geçici olarak ekleneceği bilgisi yer alıyor. Güncel rotasyona dahil edilmeden önce iki hafta boyunca aktif kalması ve eğer varsa poblemlerin/hataların bi hayli hızlıca çözülmesi hedefleniyor. Yeni Valorant modunun çok oyunculunun kalıcı bir parçası olup olmayacağı ise halen belli değil.

Yakın geçmişte yaptığımız Valorant haberlerinde Riot Games, toksik davranışlarla mücadele etmek için tüm oyunlarında oyun içi sesli sohbeti kaydetmeyi planladığını duyurmuştu. Valorant da tıpkı League of Legends’ta olduğu gibi birden fazla sunucusunda aşırı toksik oyunculara ev sahipliği yapıyor. Valorant sesli sohbet kaydı hususunda yayına giren yeni gizlilik politikası, Riot Games’in aynı şeyi isterse League of Legends için de yapmasına olanak sağlıyor.

  • İlginizi çekebilir: Valorant sesli sohbet hususunda Riot’tan sert hamle

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu