Oyun Haberleri

Valorant için yeni platform: Atış Serbest

Valorant için yeni platform: Atış Serbest, Oyun severler için Valorant için yeni platform: Atış Serbest başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Valorant için yeni platform: Atış Serbest ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Valorant için yeni platform: Atış Serbest

Riot Games’in Türkiye özelinde hayata geçirdiği “Atış Serbest” platformunda oyuncular, VALORANT evrenindeki her alandan sürpriz yarışmalarla karşılaşacaklar.  Oyuncular, 11 Mayıs tarihinde açılan atisserbest.com sitesinde sene boyunca her ay yeni yarışmalar bulabilecek. Platform kapsamı içinde oyuncuların karşısına VALORANT dünyasına dokundukları her alandan bir yarışma konusu çıkması ve bu biçimde çeşitli ödüllere kavuşmaları hedeflendi.  Bu bağlamda oyuncular sanatçı yönlerini görülmektedirabilir, başlarından geçen en saçma olayı paylaşabilir yahut çok iyi oyunları kovalayabilirler. 

Valorant için yeni platform: Atış Serbest

Oyun severler, atisserbest.com sitesine girdiklerinde çeşitli yarışmalarla karşılaşıp, bunlardan kendilerine uygun olan bir tanesini seçip kendi oyun için gönderilerini paylaşabilecekler. Kazanan  isimleri ise siteyi ziyaret eden diğer oyuncuların oyları belirleyecek. 

Lansmana özel 6 yarışma   

Platform kapsamı içinde oyuncuları VALORANT etrafında yaşadıkları her deneyimi konu alan yarışmalar bekliyor. Lansman özelinde 6 yarışma aynı anda ekranlara gelecek ve 3 Haziran’a kadar devam edecek. Bu süre zarfında oyuncular, oyun dünyasının bi hayli beğeni alan isimleri Kendinemüzisyen, wtcN, Unlost, Legoo, cNed ve Eylül’ün jüriliğindeki kategorilerde yarışıp VP ödüllerini kazanabilecek. Her bir yarışma için ödül dağılımı ise şu biçimde olacak: 

  • Birinci:20.000 Valorant Puanı
  • İkinci: 15.000 Valorant Puanı
  • Üçüncü: 10.000 Valorant Puanı

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu