Oyun Haberleri

Valorant 2.bölüm 3.kısım oyuncularla buluşuyor

Valorant 2.bölüm 3.kısım oyuncularla buluşuyor, Oyun severler için Valorant 2.bölüm 3.kısım oyuncularla buluşuyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Valorant 2.bölüm 3.kısım oyuncularla buluşuyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Valorant 2.bölüm 3.kısım oyuncularla buluşuyor

Valorant 2.bölüm 3.kısım başlıyor. Yeni güncellemeyle birlikte oyunculara egzotik bir savaş alanı sunan yeni harita, yeni kostüm paketi ve savaş bileti sunuluyor. 27 Nisan’da oyuncularla bir araya gelecek yeni Valorant haritası Breeze, Bermuda Üçgeni’nin güneyindeki uzak bir adanın haritası. Tasarım aşamasında Karayipler’deki adalardan ilham alınan Breeze, geniş açık alanlar ve uzun menzilli etkileşimlere ortam sağlayan rengârenk bir ortam sunuyor. Bunun yanında, farklı silahların ve ajanların kendini göstermesine fırsat tanınabilecek. Haritanın temel özellikler içinde uzun menzilli etkileşimler, geniş açık alanlar, geniş geçiş noktaları ve mühim bölge kontrolü yer alıyor.  

Yeni Harita: “Breeze”

Savaş Bileti’nde kullanılan temalar ve tonlarda çeşitliliğe önem verildi. Yeni Savaş Bileti, silah kaplamaları, Radyanit Puanları, silah uğurları, kartlar, spreyler ve unvanları içinde yer alıyor. 27 Nisan 2021’den 21 Haziran 2021’e kadar devam edecek olan bilet içeriklerinden bazıları şu biçimde:

Valorant 2.bölüm 3.kısım oyuncularla buluşuyor

  • Ücretsiz Savaş Bileti: Işık Dalgası Frenzy ve 3 Stili, Uğurlu Tavşan Uğuru, Şaheserim Spreyi, Miras Kartı ve Pizza Partisi Kartı.  
  • Seçkin Savaş Bileti: Işık Dalgası Phantom (25. Seviye), Sualtı Vandal (45. Seviye), Şakıyançelik (Yakın Dövüş Silahı), Anılar 1. Bölüm Kartı, Bıçaklar Çekildi Kartı, Penguen Dan Uğuru, Sırt Çantası Uğuru, Kadim Gizem Uğuru, Cidden Sorun Yok Spreyi, Havalı Dan Spreyi. 

Yeni Koleksiyon: Yitik 

27 Nisan’da çıkacak Yitik, bir çok açıdan Fatih’in bir yansımasını ifade ediyor. Bu nedenle, sette Fatih setinin silahlarının olabilecek olduğunca “tersi” yahut daha agresif versiyonları seçilmeye çalışıldı. İçerisinde Vandal, Operator, Spectre, Classic, Yitik Ritüel Bıçağı (yakın dövüş) ve bir kart, sprey ve silah uğuru içeren aksesuar paketi bulunan yeni ürünün bedeli ise 7100 VP.

  • Tema Hedefleri: Karanlık Hükümdarlık, Yozlaşmış, Narin, Kusurlu Güzellik
  • Temel Özellikler: Özel Model, Görsel Efektler, Sesler, Stiller, Ölüm Sancağı ve Özel Bitiriş Animasyonu
  • Silahlar: Vandal, Operator, Spectre, Classic ve Yitik Ritüel Bıçağı (Yakın Dövüş)   

Seviyeler

  • 1. Seviye: Özel yakınlaştırarak nişan alma nişangâhı ve özel fırlayan mermi efektleri.
  • 2. Seviye: Özel namlu ateşi görsel efekti ve ateş etme sesi, boştayken cevher efekti. (cevher döner)
  • 3. Seviye: Özel kuşanma görsel ve ses efekti (silahta çatlaklar meydana gelir), özel yeniden doldurma görsel ve ses efekti (silahta çatlaklar meydana gelir), özel inceleme ekranı sesi, skor alınınca cevher tepki verir.
  • 4. Seviye: Ölüm sancağı ve özel bitiriş animasyonu.
  • 5. Seviye: Altın stil ve mavi görsel efektler (1. Stil); bitiriş animasyonu ve ölüm sancağı Fatih kaplaması temel alınarak tasarlandı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu