Oyun Haberleri

Valheim 6,8 milyon satmış ve satmaya devam ediyor

Valheim 6,8 milyon satmış ve satmaya sürdürmekte, Oyun severler için Valheim 6,8 milyon satmış ve satmaya sürdürmekte başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Valheim 6,8 milyon satmış ve satmaya sürdürmekte ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Valheim 6,8 milyon satmış ve satmaya sürdürmekte

Bağımsız yapımlara göre bi hayli büyük bir başarı yakalayan ve son zamanların en iyi hayatta kalma oyunu olarak dikkat çeken Valheim, satış sayıları hususunda da başarısını yineliyor. Çıktığı haftalarda müthiş bir patlama yaşayarak yüksek satış sayılarına ulaşan oyun, görünen o ki halen unutulmuşa benzemiyor. Yayıncı Coffee Stain’in ana şirketi olan Embracer Group, 2021’in ilk çeyreğine ilişkin son kazanç raporunu paylaşımı yaptı ve Valheim burada adeta şov yapıyor.

Valheim herkesi mutlu etmeyi başardı

Şubat ayında ilk kez erken ulaşım oyunu olarak çıkan Valheim, aynı ay içinde 4 milyon kopya satmayı başarmıştı. Oldukça iyi ilgi gören oyun için son raporlara göre satış sayıları 6,8 milyona yükselmiş ve şirket, Temmuz ayında sona erecek olan ikinci çeyrek içinde oyunun 1 ila 1,2 milyon kadar daha satmasını bekliyor.

Valheim 6,8 milyon kopya satmış

Valheim, yayıncı Coffee Stain’in bu sene şuana dek paylaşımı yaptığı tek oyun oldu ve şirketin net satışlarını %851 artırdı. Embracer Group genelde oyun endüstrisinde iyi işler çıkartıyor. SnowRunner için 2 milyon kopya satan şirket bunun yanı sıra SpongeBob Squarepants: Battle for Bikini Bottom remake’in de 2 milyon kadar kopyasını satmış durumda.

Valheim geleceği bi hayli göz alıcı bir yapım ve böyle giderse daha da büyük kitlelere hitap etmeyi başaracak. Gelen yamalar ile hali hazırda iyi olan oyun deneyimini daha iyi düzeylere çıkartmakla kalmıyor, ek içerik ve genişleme paketleri üzerinde de çalışmaya sürdürmektelar. Sizler için hazırladığımız bazı Valheim içeriklerini aşağıdaki bağlantılardan okuyabilirsiniz.

Bakınız:

  • İnceleme
  • Hayatta Kalma Rehberi
  • Valheim Hileleri
  • Grafik modu
  • Düşük FPS sorunu çözümü

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu