Sinema Haberleri

Unturned Sistem Gereksinimleri – Unterned Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Unturned Sistem Gereksinimleri – Unterned Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için Unturned Sistem Gereksinimleri – Unterned Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Unturned Sistem Gereksinimleri – Unterned Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Unturned Sistem Gereksinimleri – Unterned Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Zombi temalı oyunlar genelde çok fazla oynanmaktadır. Bu oyunlar çok ilgi çektiği için birden fazla zombi temalı bilgisayar oyunu mevcuttur. Lakin her oyun oynamaya değecek kalitede değildir. Unturned ücretsiz ve bi hayli güzel zombi temalı bilgisayar oyunlarından biri olma özelliğini taşır. Hayatta kalma oyunları içinde en fazla konuşulan oyunlardan biri olma özelliğini taşır. Bu oyun ile ilgili bilinmesi gereken şeylerden birisi de PC donanım özellikleridir. Peki Unturned PC donanım özellikleri nelerdir? Tüm ayrıntılar bu yazıda…

Unturned Gereksinimleri

Bilgisayar oyunları oynayan bireylerin oyunları yüklemeden veya satın almadan önce dikkat ettikleri konulardan birisi kesinlikle oyunun sistem gereksinimleridir. Sistem gereksinimleri, bir oyunun hangi bilgisayarda oynanabileceğini gösterir. Unturned için gerekli sistem gereksinimleri de mevcuttur. Her oyunun sistem gereksinimleri farklıdır. Ve her oyun her bilgisayarda açılmaz. Unturned Sistem Gereksinimleri ile oyunun yükleneceği PC nin donanım özellikleri karşı karşıya geldirılmalıdır. Eğer uyuşurlarsa oyun yüklenmelidir.

Unturned PC Donanım Özellikleri

Bilgisayarlar ile ilgili bilgileri olan bireyler her bilgisayarın donanım ayrıntı kısmının farklı olduğunu bilir. Bilgisayar oyunları da aynı biçimde farklı sistem gereksinimlerine sahiptir. Bütün oyunlar bütün bilgisayarlara yüklenemez. Unturned oyunu için de aynısı geçerlidir. Unturned için gerekli sistem gereksinimleri mevcuttur. Bu sistem gereksinimleri oyunun nasıl bir bilgisayar istediğini gösterir. Unturned PC Donanım özellikleri şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Win 10 64 bit
 • İşlemci: 3 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • DirectX: 11
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
 • Ağ: Geniş bant internet bağlantısı

Unturned Minimum Sistem Gereksinimleri

Bilgisayar oyunları farklı sistem gereksinimlerine sahiptirler. Unturned oyunun sistem gereksinimleri her bilgisayar aracılığıyla karşılanmayabilir. Lakin Unturned zor sistem gereksinimlerine sahip değildir. Bundan dolayı çoğu insanın bilgisayarı Unturned oyununu kaldırabilir. Unturned oyunu için minimum sistem gereksinimleri şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Win 7 32 bit
 • İşlemci: 2 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri Nelerdir? The Witcher 3: Wild Hunt Oynamak İçin Minimum Sistem GereksinimleriTom Clancy’s Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Oynamak İçin Minimum Sistem GereksinimleriTotal War: WARHAMMER II Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Total War: WARHAMMER II Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu