Dizi Haberleri

Ünlü oyuncu Ece Dizdar, Yasak Elma dizisine katıldı!

Ünlü oyuncu Ece Dizdar, Yasak Elma dizisine katıldı!, Dizi ve film severler için Ünlü oyuncu Ece Dizdar, Yasak Elma dizisine katıldı! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Ünlü oyuncu Ece Dizdar, Yasak Elma dizisine katıldı! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Ünlü oyuncu Ece Dizdar, Yasak Elma dizisine katıldı!

FOX TV ekranlarında yayına giren, başrollerde  Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalkan gibi isimlerin oynadığı Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim katıldı.

Nesrin Cavedzade’nin geçtiğimiz bölümlerde diziden ayrılmasının ardından yapım ekibi oyuncu Ece Dizdar’ı Yasak Elma dizisinin kadrosuna kattıklarını açıkladı.

Ece Dizdar kimdir?

23 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da doğan Ece Dizdar, Belçika’da müzikal oyunculuğu, se ve dans eğitimleri aldı.  Dizdar, burada iki sene çocuk konservatuvarında sahne aldı. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesini tamamlayan Dizdar, daha ardından Londra’ya taşındı. ARTSED oyunculuk akademisine burslu olarak oyunculuk eğitimi alan ve profesyonel olarak oyunculuğa başlayan Dizdar, Tiyatro DOT için Shoping and Fzx ve Festen gibi oyunların çevirilerini yaptı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu