Oyun Haberleri

Uncharted 4 tam 37 milyonu aşkın kişi tarafından oynanmış

Uncharted 4 tam 37 milyonu aşkın kişi aracılığıyla oynanmış, Oyun severler için Uncharted 4 tam 37 milyonu aşkın kişi aracılığıyla oynanmış başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Uncharted 4 tam 37 milyonu aşkın kişi aracılığıyla oynanmış ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Uncharted 4 tam 37 milyonu aşkın kişi aracılığıyla oynanmış

Playstation markasının en iyi oyunlarından birisi olan Uncharted 4: A Thief’s End çıkalı tam 5 yıl oldu. 10 Mayıs 2016 tarihinde çıkan oyun ünlü hazine avcısı Nathan Drake hikayesine müthiş bir final yapmış ve hem grafikleri hem de oynanış enerjikleri ile adından övgü ile söz ettirmişti. Sosyal medya hesapları üzerinden bazı açıklamalar yapan Naughty Dog ise oyunun 5. yıl dönümü şerefine bi hayli dikkat çekici sayılar paylaşımı yaptı.

Uncharted 4: A Thief’s End istatistikleri bilgisi verildi

Oyunun 5. yıl dönümü şerefine serinin temasına da uygun olarak bir parşömen görseli yayınlayan Naughty Dog şifrketi bu paylaşımda serinin son oyununun ne kadar sevildiğini de gözler önüne sermiş. Naughty Dog’tan Dinah Bakeer şirketin blog sayfasından yaptığı bilgilendirmede “Uncharted 4: A Thief’s End (Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu) sizlerden, serinin topluluğundan ve oyunculardan aldığı geri dönüşler ile bizleri onurlandırdı. 2021 itibari ile 37 milyondan fazla bireysel oyuncu Nathan Drake’ın nihai macerasını konsollarına indirip deneyimledi” ifadelerinde bulundu.

Sosyal medya hesaplarında ise bu açıklamanın bunun yanında farklı istatistiklere de yer verildi. Bu açıklamaya göre oyunun çoklu oyuncu modunu 13.3 milyon oyuncu deneyim etmiş. 9.8 milyon oyuncu oyunun marketini kullanırken 7.5 milyondan fazla oyuncu ise bu macerayı tekrar deneyim etmiş. 2 milyon oyuncu, Uncharted 4’te karşı karşıya geldiğımız saat kulesinin en tepesine kadar çıkarken 12 milyon oyuncu ise oyundaki oyuncak silahla olan bölümde tüm hedefleri vurmayı başarmış. Ayrıca 2 milyondan fazla fotoğraf çekildiği de gelen bilgiler içinde.

Uncharted 4 gerçekten de çok keyifli ve bütünüyle başarılı bir oyundu. Bu paylaşımların ardından serinin hayranları Uncharted 4 ve serinin diğer oyunları için Playstation 5 güncellemesi bekliyor diyebiliriz. Paylaşımların altında genelde oyuncuların bu husustaki istekleri öne çıkmış durumda.

Uncharted 4 tam 37 milyonu aşkın kişi tarafından oynanmış

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu