Oyun Haberleri

Uncharted 4 PC platformuna geliyor

Uncharted 4 PC platformuna geliyor, Oyun severler için Uncharted 4 PC platformuna geliyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Uncharted 4 PC platformuna geliyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Uncharted 4 PC platformuna geliyor

Uncharted 4: A Thief’s End PC platformuna geliyor. Hatırlayacağınız gibi Sony geçtiğimiz yıl itibari ile bazı mühim oyunlarını PC platformuna çıkarmaya karar vermiş ve bunun ilk durağı Horizon: Zero Dawn olmuştu. Daha sonra ise yine Playstation 4 platformuna özel olarak çıkan Days Gone PC açıklamasu ile karşımıza gelmişti. Nitekim bu oyunun PC çıkışı üzerinden de çok fazla zaman geçmedi ve hala bu platformun en fazla satan oyunları içinde yer alıyor. öyle ki geçtiğimiz hafta Steam’de liste başı bile oldu. PC satışlarından tatmin olan Sony ise önceden dile getirdiği gibi klasik oyunlarını bu platforma getirmeye devam edeceğe benziyor.

Uncharted 4 PC platformuna geliyor

Henüz resmi olarak açıklamalmasa da Uncharted 4: A Thief’s End PC platformuna geliyor diyebiliriz. Bu kada iddialı konuşulmasının sebebi ise bu açıklamanun goğrudan Sony raporlarında yer alması. Sony’nin kendi çatısı altında bulunan firmalar ile yaptığı IR Day 2021 Game & Network Services Segment toplantısında bazı Playstation odaklı raporlar da yayınlandı. Bu raporlarda Uncharted 4 PC platformuna geleceği net bir biçimde gözüküyor. Planlanan daha fazla PC sürümü başlığı altında Uncharted 4 logosunu göze çarpıyor.

Ortaya çıkan bu rapor olabileceken birkaç hafta öncesine ait. Çünkü önceden çıkan çoğu oyunun not hemen hemensına yer verilirken yine aynı başlıkta bulunan Days Gone oyununda bir puanlama görmüyoruz. Zaten hedeflenen PC çıkışı bölümünde Days Gone ve Uncharted 4 markaları yer alıyor. Sony’nin 37 sayfalık bu sunumuna buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Uncharted 4 detayı ise sunumun 26. sayfasında yer alıyor. Bu sayfaya ait görsele de aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Uncharted 4 PC platformuna geliyor

Serinin son oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ismi ile ülkemizde piyasada yerini almıştı. Oyunun en bi hayli beğeni alan yönlerinden birisi de Türkçe dublaj ve altyazı desteğine sahip olması. Oyunun seslendirme kadrosunda bulunan Nathan Drake’i Okan Yalabık, Victor Sullivan’ı Ege Aydan, Elena’yı Ceyda Düvenci, Chloe’yi Dolunay Soysert, Zeb ve Knot’u Kadir Özübek, Sam’i Rıza Karaağaçlı, ve Vargas kişiliğini ise Talha Sayar seslendiriyordu. Oyunun PC çıkış tarihi için halen resmi bir bilgi ise yer almıyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu