Dizi Haberleri

Twitter’da gündem olan “Acun Medya açıklama yap” etiketi ne anlama geliyor? Yarışmacıların anneleri arasında ne yaşandı?

Twitter’da gündem olan “Acun Medya açıklama yap” etiketi ne anlama geliyor? Yarışmacıların anneleri içinde ne yaşandı?, Dizi ve film severler için Twitter’da gündem olan “Acun Medya açıklama yap” etiketi ne anlama geliyor? Yarışmacıların anneleri içinde ne yaşandı? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Twitter’da gündem olan “Acun Medya açıklama yap” etiketi ne anlama geliyor? Yarışmacıların anneleri içinde ne yaşandı? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Twitter’da gündem olan “Acun Medya açıklama yap” etiketi ne anlama geliyor? Yarışmacıların anneleri içinde ne yaşandı?

Twitter’da gündem olan “AçıklamayapAcunMedya” etiketi, kısa süre içinde bir çok kişi aracılığıyla araştırılmaya başlandı. Konuyu anlamaya çalışan seyirci olay ile alakalı araştırma yapıyor.

Sosyal medya aracında yapılan paylaşımlar ile Aleyna K.’nun annesi ZuhalKalaycıoğlu ve kız kardeşi Cansu’nun düştüğü duruma tepki yağdı.

Zuhal Kalaycıoğlu ve Ayşe’nin anne, babası içinde ne yaşandı?

Yarışmacı Aleyna K.’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu, Twitter’da şu paylaşımı yaptı: “Evlatlarım benim kırmızı çizgim… Günlerdir Cansu’ya ve bana huzur vermeyen fazla çirkin söylemlerde bulunan Ayşe’nin anne ve babasını esefle kınıyorum”

Ayşe’nin annesi ne dedi?

2008 senesinde yaşanan bir trafik kazası ardından Aleyna Kalaycıoğlu’nun kız kardeşi Cansu, görme, işitme, yürüme ve koşma gibi bir çok yetisini yitirerek engelli oldu.

Yarışmacıların aileleri ile buluştukları bölümde, iddialara göre Ayşe’nin annesi Cansu’nun programa gelmesi ile ilgili “Yaratık, oy toplamak için gelmişsiniz.” Dedi. Bu söylemlerin yayında duyulmasından sonra birden fazla seyirci ile Zuhal Kalaycıoğlu Ayşe’nin annesine tepki gösterdi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu