Dizi Haberleri

TRT 1 Teşkilat konusu ve dizi oyuncuları

TRT 1 Teşkilat konusu ve dizi oyuncuları, Dizi ve film severler için TRT 1 Teşkilat konusu ve dizi oyuncuları konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. TRT 1 Teşkilat konusu ve dizi oyuncuları ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

TRT 1 Teşkilat konusu ve dizi oyuncuları

Dizinin erkek başrolü için yeni bir isim gündeme geldi. İddialara göre dizinin başrolü için yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul ile görüşülüyor. Henüz net bir anlaşma yapılmasa da yapımcı şirket Çağlar Ertuğrul için tüm şartları zorlayacak.

Çağlar Ertuğrul kimdir?

1987 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açan yakışıklı oyuncu Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunudur. Ertuğrul önceden Dağ filmi serisinde yer almış ve adını duyurmuştur. Yakışıklı oyuncunun olduğu diğer yapımlar ise şu biçimde;

2012- Dağ,

2012- Benim İçin Üzülme- Sinan,

2014- Kurt Seyit ve Şura- Yusuf,

2014- Medcezir- Pars,

2017- Fazilet Hanım ve Kızları- Yağız,

2018- Ailecek Şaşkınız- Onay,

2019- Afili Aşk- Kerem

Teşkilat dizisi konusu

Dizide milli istihbarat teşkilatında çalışan özel bir ekibin yaşadıkları zorlu süreçler anlatılacak. Dizi TRT 1 ekranların seyirci karşısına çıkacak. Dizinin şu anda cast çalışmaları sürdürmekte. Merakla beklenen dizinin 2021 senesinin başlarında ise yayına girmesi hedefleniyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu