Dizi Haberleri

Tozkoparan İskender ne zaman yayınlanacak?

Tozkoparan İskender ne zaman yayına girecek?, Dizi ve film severler için Tozkoparan İskender ne zaman yayına girecek? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Tozkoparan İskender ne zaman yayına girecek? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Tozkoparan İskender ne zaman yayına girecek?

Çocukların ve yetişkinlerin beğenerek izlediği diziTozkoparanİskender Pazar günü seyircisi ile bir araya gelecek. Tozkoparan bugün saat 17.30’da 23. bölümü ile ekranlarda olacak.

Dizinin kadrosunda bulunan bulunan isimler ise şu biçimdedir:

Çağan Efe Ak, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leya Kırşan, Defne Erşen, Deniz Erayvaz, ve Mert Erdünyaya geldi gibi birbirinden kabiliyetli isimler yer alıyor.Dizide çocuk oyunculara Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Muhittin Korkmaz, Esin Gündünyaya geldi, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen.

Tozkoparan İskender konusu

Çocuk yaşta iken rekorlara imza atan İskender, günümüze gelir. Hatta ve hatta dostları Salih ve Fikri hocaları ve peşinden ayrılmayan ezeli düşmanı Giovanni ile birlikte.

12 yaşında olmasına karşın çok kuvvetli ve müthiş yeteneklere sahiptir. Eğer şimdiki yıldan geçmişe dönemezse tarihin seyri değişecektir. Tozkoparan yok olacak ve kötüler galip gelecektir. Lakin onu tarihte olduğu gibi şimdilerde de bir çok sorun bekliyor. Bir türlü kontrol etmeyi beceremediği güçlerinin bunun yanında sürekli olarak peşinde olan Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga takımı işleri zorlaştırmaktadır. Tüm bunların bunun yanında tehlikelere karşı Mavi Ay takımı İskender’i yalnız bırakmaz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu