Sinema Haberleri

The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri – The Witcher 3: Wild Hunt Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?

The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri – The Witcher 3: Wild Hunt Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri – The Witcher 3: Wild Hunt Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri – The Witcher 3: Wild Hunt Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri – The Witcher 3: Wild Hunt Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?

Dizi olmasıyla birlikte ismini daha fazla duyuran The Witcher 3: Wild Hunt oyunu hâlâ birden fazla oyuncuyla buluşmaktadır. Yeni gelen oyuncuların sistem gereksinimleri ile ilgili araştırma yapmaları çok mühimdir. Aksi takdirde sistem gereksinimleri ile PC Donanım özellikleri uymasa da oyun yüklenmeye çalışılır ve yüklenmez. Peki dünyaca ünlü The Witcher 3: Wild Hunt oyunun PC donanım özellikleri nelerdir? Tüm ayrıntılar bu yazıda…

The Witcher 3: Wild Hunt Gereksinimleri

Sistem gereksinimleri, bilgisayar oyunlarıyla ilgilenen bireylerin sürekli olarak duydukları bir terimdir. Oyunların her birinin ayrı sistem gereksinimleri mevcuttur. Bu sistem gereksinimleri oyunun yükleneceği bilgisayardan istediği özellikleri gösterir. Oldukça bi hayli beğeni alan The Witcher 3: Wild Hunt oyununun da sistem gereksinimleri mevcuttur. Sistem gereksinimlerine bakılmadan bu oyun indirilmemelidir. The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri araştırıldıktan sonra eğer PC oyuna uygunsa oyun indirilmelidir.

The Witcher 3: Wild Hunt PC Donanım Özellikleri

Bilgisayar üzerinde oynanan çok fazla oyun mevcuttur. Bunlardan en ünlü olanlardan birisi de The Witcher 3: Wild Hunt oyunudur. The Witcher 3: Wild Hunt oyunu özellikle dizisi çıktıktan sonra daha fazla üne sahip olmuştur. Bu oyunun belli sistem gereksinimleri mevcuttur. Bu gereksinimler hangi bilgisayarla uyuşuyorsa oraya oyunun yüklenmesi gerekir. The Witcher 3: Wild Hunt PC donanım özellikleri şu biçimdedir:

  • İşletim Sistemi: Win 7, 8, 10
  • İşlemci: 3.4 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • HDD:40 GB

The Witcher 3: Wild Hunt Minimum Sistem Gereksinimleri

Neredeyse tüm bilgisayar oyunlarının iki çeşit sistem gereksinimleri mevcuttur. Bu gereksinimlerin ikisi de oyunun yüklenmesi için yeterli gelmektedir. Lakin bilgisayarı yalnızca minimum sistem gereksinimlerine uyan bireyler de The Witcher 3: Wild Hunt oyununu yükleyebilir. The Witcher 3: Wild Hunt minimum sistem gereksinimleri şunlardan oluşmaktadır:

  • İşletim Sistemi: 7, 8
  • İşlemci: 3.3 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • HDD: 40 GB

Valorant Sistem Gereksinimleri – Valorant Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu