Dizi Haberleri

The White Lotus Hakkında Bilinmesi Gerekenler

The White Lotus Hakkında Bilinmesi Gerekenler, Sinema ve dizi takipçileri için The White Lotus Hakkında Bilinmesi Gerekenler konusunu ele aldık.. Yazımızda The White Lotus Hakkında Bilinmesi Gerekenler ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

The White Lotus Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Orijinal içeriklerinin sayısını hızla artırmaya devam eden HBO, bu ay dikkat çekici dizilerine bir yenisini daha ekledi. HBO yapımı The White Lotus, dün seyirci ile buluştu. Bugün -Amerika yayınından 24 saat sonra- beIN CONNECT aracılığıyla Türkiye’deki seyirci ile bir araya gelecek olan dizi ile ilgili bilinmesi gerekenleri aşağıda bulacaksınızdır.

The White Lotus Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Konusu

Toplumsal bir hiciv niteliği taşıyan dizi, Hawaii’deki bir otelde geçiyor. Dizi, bu cennetvari otelde rahatlamaya gelen misafirlerin tatillerini konu alıyor. Lakin her geçen gün, görünüşte “müthiş” olan bu misafirler, otel çalışanları ve otelin olduğu yer, karanlık olaylarla yüzleşmek zorunda kalıyor.

Oyuncu Kadrosu

The White Lotus’un kadrosunda bulunan, Looking dizisinden tanıdığımız Murray Barlett’in bunun yanında Connie Britton, Jennifer Coolidge, Alexandra Daddario, Fred Hechinger, Jake Lacy, Brittany O’Grady, Natasha Rothwell, Sydney Sweeney ve Steve Zahn yer alıyor.

Konuk oyuncular içinde ise Molly Shannon, Jon Gries, Jolene Purdy, Kekoa Kekumano ve Lukas Gage gibi isimler yer alıyor.

Yaratıcı Ekip

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu