Oyun Haberleri

The Last of Us hayranı iki oyunda da aynı köpeği bulmuş

The Last of Us hayranı iki oyunda da aynı köpeği bulmuş, Oyun severler için The Last of Us hayranı iki oyunda da aynı köpeği bulmuş başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde The Last of Us hayranı iki oyunda da aynı köpeği bulmuş ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

The Last of Us hayranı iki oyunda da aynı köpeği bulmuş

Görünen o ki The Last of Us acımasız dünyasında bazı kuvvetli ruhlara da yer veriyor. Serinin oyunlarında ölen enfektelerin ve bireylerin haddi hesabı olmazken ilk oyundan ikinci oyuna kadar hayatta kalmayı başaran bir köpek, bir oyuncu aracılığıyla tespit edildi.

  • İlginizi çekebilir: Last of Us 3 öyküsünün ana hatları çoktan yazılmış

The Last of Us iki oyununda da hayatta kalmayı başaran köpek

Küçük dostlarımızı oyunlarda görmek hepimizi mutlu ediyordur, bununla birlikte aynı köpeği iki oyunda birden görmek de güzel. Bir oyuncunun fark ettiği üzere The Last of Us’ın ilk oyununda Joel’in sevdiği bir köpeği, ikinci oyunda Ellie ile sevebilinmekte. Reddit kullanıcısı woahruben’in fark ettiği ve Reddit’te iki sahneyi yan yana gösterdiği karşı karşıya geldirma görselini aşağıda gözlemleyebilirsiniz.

Devam oyununda daha iyi grafiklerle biraz daha kapsamlı bir şekilde gözükse de ikisinin aynı köpek olduğu hususunda oyuncular uzlaşmış durumda. Yorumlarda ise köpek ile ilgili aslında biraz içinizi burkabilecek bazı bilgiler görmek olabilecek. Buckley adındaki köpeğin, oyunun seslendirme sanatçısı Troy Baker’ın ölmüş köpeği için bir anıt olarak oyuna eklendiğinden bahsediyorlar. Bu, Troy Baker ve Nolan North aracılığıyla seslendirilen The Last of Us oynanış videosu sırasında da doğrulanmıştı.

İlk oyun ve devamı, oyuncular aracılığıyla bulunmayı bekleyen easter egg gizemleri ile dolup taşıyor. Geçen ay bir oyuncu orijinal The Last of Us oyununda, Uncharted 3’ün ilk bölümündeki bir barı bulmuştu. İlgili yazımıza de aşağıdaki bağlantıdan varabilirsiniz.

  • Bakınız: Last of Us’ta Uncharted 3’teki barı buldular

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu