Oyun Haberleri

The Last of Us 3 hikayesinin ana hatları çoktan yazılmış

The Last of Us 3 öyküsünün ana hatları çoktan yazılmış, Oyun severler için The Last of Us 3 öyküsünün ana hatları çoktan yazılmış başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde The Last of Us 3 öyküsünün ana hatları çoktan yazılmış ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

The Last of Us 3 öyküsünün ana hatları çoktan yazılmış

The Last of Us serisindeki potansiyel bir üçüncü oyun için hikayenin ana hatları çoktan yazılmış. Naughty Dog kreatif direktörü Neil Druckmann, The Last of Us 3 için yeni açıklamalarda bulundu. Hayranları hem neşelendirecek, hem de sabırlarını zorlayacak yeni açıklama Script Apart’ın bir podcasti sırasında geldi.

The Last of Us 3 öyküsünün ana hatları hazır, ama halen geliştirilmiyor

Druckmann, ikinci oyundan sonra olanları detaylandıran bir taslağın zaten var olduğunu ve bir gün bunun bir oyuna dönüştürülmesini görmek istediğini açıkladı. Anlaşılan The Last of Us 3 için ilk adım çoktan atılmış, fakat stüdyonun şu an içinde olduğu karmaşık durum sebebiyle yakın günlerde görebileceğimizi düşünmüyorum.

“Ne kadarını açıklamak istediğimi bilmiyorum” dedi Druckmann. “[Ortak yazar Halley Gross], halen yapmadığımız bir hikaye için bir taslak yazdı fakat umarım bir gün gün ışığını görebilir.”

  • İlginizi çekebilir: The Last of Us Part II 4K 60FPS’te nasıl görünüyor?

Druckmann’a göre yazılan taslak, ikinci oyundan sonra yaşanacak hadiseleri konu alıyor. Ayrıca Neil Druckmann stüdyonun şu anda hangi proje üzerinde çalışacağına karar verme sürecinde olduğunu öne sürdü.

The Last of Us 3 hikayesinin ana hatları çoktan yazılmış

“Büyük başlıklarımızdan birini bitirdikten sonra, ister The Last of Us 3 olsun, ister yeni bir şey, ister geri dönmek istediğimiz eski bir seri olsun, farklı fikirleri keşfetmek için uzun zaman alıyoruz” diye açıkladı.

Geçen haftalarda yayına giren bir Bloomberg raporuna göre, Naughty Dog şu anda The Last of Us’ın ilk oyununun PlayStation 5 sürümü üzerinde çalışıyor.

  • Bakınız: Last of Us Remake projesi yaşandı ama…

Yayınlanmasının ardından TLOU Part II satışları, üç günde dünya çapında dört milyon kopya satarak şimdiye kadarki en bi hayli hızlı satan PS4 oyunu olmuştu. Aynı zamanda geçtiğimiz yıl çok başarılı PS4 özel oyunları ile çetin bir yarışın içinden sıyrıldığını da belirtmek gerekiyor. Bunların içinde Ghost of Tsushima gibi gerçekten iyi satış başarıları elde etmiş oyunlar da vardı.

  • Bakınız: Days Gone 2 bekleyenlere kötü haber

Naughty Dog’un eş başkanı bu ay, Last of Us stüdyosunun hala çok projeli bir geliştirme stratejisini tam anlamıyla uygulamak için mücadele ettiğini dile getirdi. Şu anda ön prodüksiyon aşamasında birkaç oyun projeleri olduğunu da açıkladı. Belki de The Last of Us 3 bunlardan biridir. Henüz net bir şey söylemek güç. Peki sizler serinin yeni bir oyununu daha oynamak ister miydiniz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu