Dizi Haberleri

The Godfather’ın Yapım Aşamasına Odaklanan The Offer Dizisinde Francis Ford Coppola’yı Dan Fogler Canlandıracak

The Godfather’ın Yapım Aşamasına Odaklanan The Offer Dizisinde Francis Ford Coppola’yı Dan Fogler Canlandıracak, Sinema ve dizi takipçileri için The Godfather’ın Yapım Aşamasına Odaklanan The Offer Dizisinde Francis Ford Coppola’yı Dan Fogler Canlandıracak konusunu ele aldık.. Yazımızda The Godfather’ın Yapım Aşamasına Odaklanan The Offer Dizisinde Francis Ford Coppola’yı Dan Fogler Canlandıracak ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

The Godfather’ın Yapım Aşamasına Odaklanan The Offer Dizisinde Francis Ford Coppola’yı Dan Fogler Canlandıracak

The Godfather’ın yapım aşamasına odaklanan The Offer dizisinin oyuncu kadrosuna Giovanni Ribisi, Colin Hanks ve Dan Fogler gibi isimler katıldı. Dizide Francis Ford Coppola’yı Dan Fogler hayat verecek.

Giovanni Ribisi, Colin Hanks ve Dan Fogler, yapımcılığını Paramount+’ın üstüne aldığı The Gotfather’ın yapım aşamasına odaklanan mini dizi The Offer‘ın Miles Teller ve Matthew Goode’a bulunduran oyuncu kadrosuna katıldı.

Sizlerle geçtiğimiz yıl içinde paylaşımı yaptığımız üzere toplamda 10 bölümden oluşacak kurmaca dizi; Francis Ford Coppola, Bob Evans ve Mario Puzo ile birlikte The Godfather filmlerinin hayata geçirilmesinde mühim bir rol üstlenen Oscar ödüllü yapımcı Albert S. Ruddy‘nin prodüksiyon sürecindeki tecrübelerinden yola çıkılarak hazırlanıyor.

Amazon orijinal dizisi Sneaky Pete’de seyirci karşısına çıkan GiovanniRibisi, yakın zaman içinde Julie Delpy’nin Netflix dizisi On The Verge’de yer aldı. James Cameron’ın 2009 yapımı Avatar’ının devam filminde ise Ribisi’yi Parker Selfridge rolünde izleyeceğiz. FX dizisi Fargo’daki rolü ile tanınırlık elde eden ColinHanks, şu aralar Ryan Murphy imzalı American Crime Story: Impeachment üzerinde çalışıyor. Fantastic Beasts serisindeki rolü Jacob Kowalski ile tanınan, serinin üçüncü filminin çekimlerini tamamlayan DanFogler ise The Walking Dead’de ise Luke kişiliğine hayat veriyor. Fogler, önceden seyirci karşısına The Goldbergs ve Secrets and Lies dizileri ile çıkmıştı.

The Offer Dizisinde Al Ruddy Karakterini Miles Teller Canlandıracak

Dizide, Al Ruddy’i hayat verecek isim daha öce Armie Hammer olarak belirlenmişti. Lakin Hammer ile ilgili gündeme gelen saldırı ve tecavüz suçlamalarından dolayı olduğu yapımlardan çıkarıldı. Hammer yerine Al Ruddy’i hayat verecek isim Miles Teller olarak değişti. Dizide Giovanni Ribisi’yi Joe Colombo, Colin Hanks’i Barry Lapidus ve Dan Fogler’ı ise Francis Ford Coppola olarak izleyeceğiz.

The Offer’ın yapımcılığını ve senaristliğini Nikki Toscano ve Michael Tolkin üstleniyor. Miles Teller, Al Ruddy ve Leslie Grief de yapımcı kadrosunda bulunan yer alıyor. Dizinin ilk ve son bölümleri Rocketman’in yönetmeni Dexter Fletcher aracılığıyla yönetilecek. The Offer, seyirci ile Paramount+’ta bir araya gelecek.

10 bölümden oluşacak olan diziyle alakalı gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

 

Kaynak: Deadline, IMdb

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu