Oyun Haberleri

The Evil Within 2’yi FPS oynamak ister misiniz?

The Evil Within 2’yi FPS oynamak ister misiniz?, Oyun severler için The Evil Within 2’yi FPS oynamak ister misiniz? başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde The Evil Within 2’yi FPS oynamak ister misiniz? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

The Evil Within 2’yi FPS oynamak ister misiniz?

Son günlerin en fazla konuşulan yapımlarından birisi olan The Evil Within 2 için bi hayli enteresan bir detay yaşandı. Keşfedilen bu detaya göre yalnızca birkaç ayarlama yaparak oyunu tamamen FPS kamera açısı ile oynayabiliyorsunuz. Oynanışa bi hayli değişik bir deneyim katan bu kamera açısına geçmek için ise yapılacaklar bi hayli basit.

The Evil Within 2’yi FPS oynamak neler yapmanız gerekiyor?

The Evil Within 2‘yi FPS kamerasına aldığınızda normal ilerleyiş ve etkileşim gibi enerjiklerin bunun yanında nişan alma olayını da bu kamera açısı ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Yani oynanış tıpkı Resident Evil 7 gibi bir sisteme dönüşüyor. Oyunu bu kamera açısı ile oynayabilmek için ilk kez konsolu aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken adımlar ise şu biçimde;

– Masaüstüne oyunun kısayolunu ilave edin
– Sağ tıkladıktan sonra özellikler penceresini açın
– Oyunun adresinin gösterildiği kısmın sonuna the +com_allowconsole 1 parametresini yazın
– Tamam dedikten sonra oyunu bu kısayol ile çalıştırın
– Klavyeden Insert tuşuna basarak oyunun konsol sistemini açın
– Açılan bu kısıma “pl_FPS 1” kodunu girin

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu