Oyun Haberleri

Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX’e geliyor

Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX’e geliyor, Oyun severler için Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX’e geliyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX’e geliyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX’e geliyor

Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX açıklamasu ile birlikte oyunun konsollar için geliştirildiği de açıklanmış oldu. Uzun bir aradan sonra açıklamalan serinin yeni oyunu ilk kez PC için lanse edilmiş, ardından ise PS4 ve Xbox One konsollarına geleceği de açıklanmıştı. Yayınlanan yeni video ile birlikte yeni nesil sürümü de doğrulanmış oldu diyebiliriz. Geçen Temmuz ayında Nacon Connect etkinliğinde açıklamasu yapılan oyunun arkasında ise KT Racing ekibi yer alıyor. Fransa merkezli bu oyun stüdyosu önceden Iron of Man, FlatOut 4 ve WRC serisine imza atmıştı.

Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX sürümü açıklamaldu

Test Drive Unlimited Solar Crown PS5 ve XSX'e geliyor

Oyunun resmi açıklamasu ile birlikte yapılan açıklamalara incelediğimizde Test Drive Unlimited Solar Crown için serinin DNA’sına uygun bir oyun bulunacağı belirtilmişti. 1:1 ölçekte oluşturulan bir adada geçeceği söylenen oyunda lüks araçlar ve seriden aşina olduğumuz bir ilerleyiş sistemi bulunacak. Karakterimiz ile yarış dünyasında başarı basamaklarını tırmanmaya çalışırken bunun yanı sıra sahip olduğumuz araçları özelleştirme gibi seçeneklere de kavuşabileceğiz.

Özgür bir oynanış sunulacağı açıklanan Test Drive Unlimited Solar Crown geliştirici ekibi farklı olsa da ekibin başında seriye aşina olan bir isim yer alıyor. Daha önce Test Drive Unlimited 2 oyununda karşımıza çıkan Alain Jarniou’nun yeni oyunda da yönetmenlik yaptığını bilinmekte. Yayınlanan yeni videoda oynanış fotoğraflarıne yer verilmese de Temmuz 2021 tarihi göze çarpıyor. 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu