Dizi Haberleri

Teşkilat dizisinde gerilim artıyor! Türkiye’ye saldırı planı

Teşkilat dizisinde gerilim artıyor! Türkiye’ye saldırı planı, Dizi ve film severler için Teşkilat dizisinde gerilim artıyor! Türkiye’ye saldırı planı konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Teşkilat dizisinde gerilim artıyor! Türkiye’ye saldırı planı ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Teşkilat dizisinde gerilim artıyor! Türkiye’ye saldırı planı

Dizinin bu akşmaki bölümünde Fadi, Leyal’den kurtulduğunu düşünerek başkanlık seçimleri için hazırlık yapmaya sürdürmekte. Lakin kılıca dokunduğu için zehirlenerek tesirini görmeye başlayınca yaşamı tehlikeye giriyor.

MİT ekibi ise görevlerini başarılı bir biçimde bitirdiklarını düşünürken aldıkları bir haberle bi hayli şaşırıyorlar. Bunun bunun yanında deşifre olma tehlikesi ile yüz yüze kalıyorlar. Bunlar yaşanırken Pınar ve Hakkı Dayı, tehlikeleri püskürtmek için planlarını devreye sokuyorlar. Ceren ise ekibi görülmektedirmaya çalışıyor. Bunun için Zehra’nın kızı Yağmur’a ulaşmak için çabalıyor. Yağmur üzerinde Zehra’yı deşifre etme planları yapıyor.

Türkiye’ye büyük saldırı

Bunların bunun yanında Uzay, mühim bir bilgi öğreniyor. Amir ve Fadi içinde geçen konuşmaları geniş bir şekildeca incelerken Türkiye’ye yönelik bir saldırı planı olduğunu anlıyor Bunun üzerine saldırıyı durdurmak için Fadi’nin yaşaması gerekiyor.

Bu görevi halledebilecekler mi?

Yayınlanan fragman kapsamı içinde ekip Fadi’yi binadan çıkarmaya çalışacaklar. Peki Fadi’nin ölümünü engel olabilecekler mi? Tüm bu soruların cevabını bu akşam yani 23 Mayıs Pazar günü yayına girecek bölümde öğreneceğiz.

Bunların bunun yanında Ceren’in Yağmur’u nasıl kullanacağı ise bilinmemekte. Zehra, kızına bir şey olursa Ceren’i yaşatmayacağına dair Serdar’ı uyarmıştı. Bu akşamki bölümde olacakları öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu