Dizi Haberleri

Teşkilat Dizisi Amir kimdir? Oğuzhan Kayra Koç kimdir, kaç yaşında?

Teşkilat Dizisi Amir kimdir? Oğuzhan Kayra Koç kimdir, kaç yaşında?, Dizi ve film severler için Teşkilat Dizisi Amir kimdir? Oğuzhan Kayra Koç kimdir, kaç yaşında? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Teşkilat Dizisi Amir kimdir? Oğuzhan Kayra Koç kimdir, kaç yaşında? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Teşkilat Dizisi Amir kimdir? Oğuzhan Kayra Koç kimdir, kaç yaşında?

TRT1 ekranlarında yayına girdiği günden bu yana her bölümü ile oldukça büyük beğeni alan Teşkilat dizisine yeni bir isim daha dahil oldu. Dizide Amir kişiliğini canlandırmak üzere oyuncu Oğuzhan Kayra Koç oyuncu kadrosuna katıldı.

Teşkilat dizisi Amir kimdir?

Amir, Fadi’nin oğludur. Babasının Filistin Cumhurbaşkanı seçilmesi için her şeyi yapabilecek biri olma özelliğini taşır. Fransa’nın Paris şehrinde yaşayan Amir, sosyal platform şirketi olan ve bunun aracılığıyla intenet üzerinden Türkiye’ye karalama kampanyaları düzenleyen biri olma özelliğini taşır.

Oğuzhan Kayra Koç kimdir?

28 Ocak 1998 tarihinde Ankara’da doğan Oğuzhan Kayra Koç, OSB Teknik Koleji’nde makine bölümünü tamamlamıştır. Çocukluğundan beri oyunculuğa merakı olan Koç, 2012 senesinde Ankara Akademi Sanat Tiyatrosu’na katılmıştır. 2016 senesinde Hayat Şarkısı dizisiyle oyunculuğa başlayan Koç, ardından Sevdim Seni Bir Kere dizisinde rol almıştır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu