Sinema Haberleri

Terraria Sistem Gereksinimleri – Terraria Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Terraria Sistem Gereksinimleri – Terraria Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için Terraria Sistem Gereksinimleri – Terraria Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Terraria Sistem Gereksinimleri – Terraria Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Terraria Sistem Gereksinimleri – Terraria Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Bilgisayar oyunları dünya üzerinde çok fazla oyuncuya sahiptir. Oyuncular aracılığıyla bi hayli beğeni alan oyunlardan birisi de Terraria dır. Bu oyundaki amaç inşa etmektir. Çok keyif veren bu oyunu indirmeden önce önemle üstünde durulması gereken bazı unsurlar mevcuttur. En mühim unsur ise sistem gereksinimleridir. Peki Terraria oynayabilmek için minimum sistem gereksinimleri nelerdir? Ayrıntılar bu yazıda…

Terraria Gereksinimleri

Bilgisayar oyunlarıyla ilgilenen bireyler her oyunda gerekli olan sistem gereksinimleri ile ilgili bilgi sahibidir. Sistem gereksinimleri her oyunun kendisine özeldir. Oyunun bilgisayardan hangi özellikleri istediğini gösterir. Terraria oyunu için gerekli olan sistem gereksinimleri oyunun indirileceği bilgisayarda yoksa oyun indirilemez. Bundan dolayı sistem gereksinimlerine dikkat etmek çok mühimdir. Terraria Sistem Gereksinimleri hangi bilgisayara uygunsa fakat o bilgisayara Terraria yüklenebilir.

Terraria PC Donanım Özellikleri

Terraria bir bilgisayar oyunudur. Bilgisayar oyunları indirilmeden önce bazı unsurları kontrol etmek gereklidir. Terraria oyunu indirilmeden önce bu oyunun sistem gereksinimleri ile indirilecek bilgisayarın donanım özellikleri karşı karşıya geldirılmalıdır. Eğer birbirine uymazsa Terraria oyunu indirilemez. İndirilse de oynanırken birden fazla sıkıntı çıkarır. Terraria için önerilen PC donanım özellikleri şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Win 7, 7, 8.1, 10
 • İşlemci: Dual Core 3.0 GHz
 • Bellek: 4 GB
 • Depolama: 200 MB
 • Ekran Karı: 256 MB Video Memory Capable of Shader Model 2.0 +
 • DirectX: 9.0 veya daha üstü

Terraria Minimum Sistem Özellikleri

Bilgisayar oyunları içinde ismini en fazla duyurmuş olanlardan bir tanesi kesinlikle Terraria dır. Bu oyundaki amaç inşa etmektir. Kare görünümlü yapıların inşa edildiği bu bilgisayar oyunu oyuncular aracılığıyla bi hayli beğenilmektedir. Hâlâ yeni oyuncular kazanan bu oyun ile ilgili bilinmesi gereken bazı özellikler mevcuttur. Özellikle bu oyunu indirecek olan bireylerin Terraria sistem gereksinimlerini bilmeleri gereklidir. Bu gereksinimler oyun indirilmeden önce öğrenilmelidir ki oyun yüklendikten sonra başka sorunlar yaşanmasın. Terraria indirebilmek için minimum sistem gereksinimleri yeterli gelmektedir. Minimum sistem gereksinimleri ise şöyledir:

 • İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7
 • İşlemci: 1.6 GHz
 • Bellek: 512 MB
 • Depolama: 200 MB
 • Ekran Kartı: Shader Model 1.1 destekli, 128 mb video belleği
 • DirectX: 9.0 c

LOL – Leauge of Legends Gereksinimleri Nelerdir? LOL – Leauge of Legends Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri tk1Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Monster Hunter: World Oynamak İçin Minimum Sistem GereksinimleriNBA 2K20 Sistem Gereksinimleri – NBA 2K20 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?Path of Exile Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Path of Exile Oynamak İçin Minimum Sistem GereksinimleriPES 2020 Sistem Gereksinimleri – PES 2020 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?RimWorld Sistem Gereksinimleri Nelerdir? RimWorld Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu