Dizi Haberleri

Teoman Alili koronavirüse yenik düştü

Teoman Alili koronavirüse yenik düştü, Dizi ve film severler için Teoman Alili koronavirüse yenik düştü konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Teoman Alili koronavirüse yenik düştü ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Teoman Alili koronavirüse yenik düştü

Son zamanlarda dünyanın başına bela olan koronavirüs salgını, can almaya sürdürmekte. En son ulusal kanalın efsane sunucusu Teoman Alili koronavirüs sebebiyle yaşamını yitirdi. Uzun bir süredir koronavirüs nasıl tedavi edileceği gören ulusal kanal ana haber sunucusu temalar ile koronavirüsü yenik düşerek hayata gözlerini yumdu. Koronavirüs testinin pozitif çıktığı belli olan Teoman Alili, sosyal platform hesabından yaptığı bilgilendirmede pozitif olma hususunda koronavirüsü kast etmediğini mecburen izolasyon sürecine girdiğini söylemişti.

Koronavirüs ile alakalı paylaşımını sosyal platform hesabı üzerinden 17 Nisan 2021 tarihinde yapmıştı. Uzun bir süredir İstanbul’da bulunan Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesinde yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu. Koronavirüs ile mücadelesine daha fazla dayanamadı ve hayata gözlerini yumdu. Bu gelişmenin ardından sevenleri büyük Üzüntü yaşadı. Bizlerde kendisine Allah’tan rahmet diliyoruz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu