Dizi Haberleri

Ted Lasso’nun 2. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı

Ted Lasso’nun 2. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Ted Lasso’nun 2. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Ted Lasso’nun 2. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Ted Lasso’nun 2. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı

Ted Lasso’nun heyecanla beklenen 2. sezonundan yeni fragman yayınlandı. Ted Lasso 2. sezon, 23 Temmuz’da seyirci ile bir araya gelecek.

Jason Sudeikis‘in kendisini beklenmedik bir biçimde İngiltere futbol dünyasının içinde bulan bir Amerikan futbolu koçuna hayat verdiği Ted Lasso, geçtiğimiz senenin ağustos ayında seyirci ile buluştu ve seyirciler aracılığıyla beğeniyle karşılandı. Kısa sürede Apple TV+‘ın en popüler yapımlarından biri hâline gelen Ted Lasso, etkileyici sergilediği güçle övgü toplayan Jason Sudeikis’e Altın Küre ödülü getirirken, tahmin edildiği üzere 2. sezon onayını da aldı.

Apple TV+ aracılığıyla açıklamalduğu ilk günden bu yana heyecanla beklediğimiz 2. sezon için gün sayarken, yeni sezondan ilk uzun soluklu fragman yayınlandı.

Ted Lasso 2. Sezon, 23 Temmuz’da İzleyici ile Buluşacak

Bill Lawrence‘in yaratıcısı olduğu dizi, ilk kez NBC Sports kanalında yayına giren skeçlerde karşımıza çıkan Ted Lasso kişiliğini takip ediyor. Amerikan futbolunda üniversitelerde koçluk yapan Lasso, futbol hususunda hiçbir tecrübesi olmadığı hâlde Premier Lig’deki AFC Richmond takımının başına getiriliyor. Bu sürpriz birliktelik, içimizi ısıtan keyifli bir hikâyenin temelini atıyor.

Oyuncu ekibinde bulunan Jason Sudeikis’e Hannah Waddingham, Brendan Hunt, Jeremy Swift, Juno Temple, Goldstein, Phil Dunster ve Nick Mohammed‘in eşlik ettiği dizinin 2. sezonunda Sarah Niles (I May Destroy You) da Ted’le ters düşen bir psikiyatrist olarak diziye dâhil olacak.

Ted Lasso’nun 2. sezonu 23 Temmuz’da seyirci ile bir araya gelecek. Yeni sezondan yayına giren ilk uzun soluklu fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Apple TV+

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu