Sinema Haberleri

TDK Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü’nde hangi iki kelimenin ayrı ayrı veya beraber geçtiği herhangi bir atasözü veya deyim yoktur?

TDK Atakelimeleri ve Deyimler Sözlüğü’nde hangi iki kelimenin ayrı ayrı yahut birlikte geçtiği herhangi bir atasözü yahut deyim yoktur?, Dizi ve film severler için TDK Atakelimeleri ve Deyimler Sözlüğü’nde hangi iki kelimenin ayrı ayrı yahut birlikte geçtiği herhangi bir atasözü yahut deyim yoktur? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. TDK Atakelimeleri ve Deyimler Sözlüğü’nde hangi iki kelimenin ayrı ayrı yahut birlikte geçtiği herhangi bir atasözü yahut deyim yoktur? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

TDK Atakelimeleri ve Deyimler Sözlüğü’nde hangi iki kelimenin ayrı ayrı yahut birlikte geçtiği herhangi bir atasözü yahut deyim yoktur?

Türkiye’de televizyon ekranlarının en fazla kazandıran ve izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ile bu akşam atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor ve yine birbirinden enteresan sorularla seyredenleri ekranlara kilitliyor. Az önce sorulan TDK Atakelimeleri ve Deyimler Sözlüğü’nde hangi iki kelimenin ayrı ayrı yahut birlikte geçtiği herhangi bir atasözü yahut deyim yoktur? sorusu, yarışmanın takipçileri aracılığıyla merakla araştırılıyor. Peki, az önce bi hayli beğeni alan yarışma milyonerde sorulan TDK Atakelimeleri ve Deyimler Sözlüğü’nde hangi iki kelimenin ayrı ayrı yahut birlikte geçtiği herhangi bir bir atasözü yahut deyim yoktur?sualinin yanıtı şöyle;

SORU: TDK Atakelimeleri ve Deyimler Sözlüğü’nde hangi iki kelimenin ayrı ayrı yahut birlikte geçtiği herhangi bir atasözü yahut deyim yoktur?

CEVAP:

A – Soğan ve Sarımsak
B – Fasulye ve biber
C – Patates ve domates (Cevap)
D – Patlıcan ve turp

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu