Dizi Haberleri

Tarafsız Bölge programında kavga çıktı. Ahmet Hakan’ın zor anları

Tarafsız Bölge programında kavga çıktı. Ahmet Hakan’ın zor anları, Dizi ve film severler için Tarafsız Bölge programında kavga çıktı. Ahmet Hakan’ın zor anları konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Tarafsız Bölge programında kavga çıktı. Ahmet Hakan’ın zor anları ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Tarafsız Bölge programında kavga çıktı. Ahmet Hakan’ın zor anları

Dün akşam CNN Türk ekranlarında canlı yayında ekranlara gelen ve Ahmet Hakan’ın sunmuş olduğu tarafsız bölge programında kavga çıktı. Programın sunucusu Ahmet Hakan kavga sırasında zor anlar yaşadı. Kavgayı başlatan bireyler içinde Ak Parti 23. dönem milletvekili Abdurrahman Kurt ile gazeteci Şaban Sevinç içinde çıktı. Tartışmayı başlatan kıvılcım ise Abdurrahman Kurt’un, Şaban Sevinç’e yöneltmiş olduğu kuyruk acısı var sözcükleri oldu. Şaban Sevinç ise Abdurrahman beyi tanımadığını açıkladı.

Şaban Sevinç ise Abdurrahman Kurt’un geçmişte Fetullah Gülen ile ilişkileri olduğunu ve bu yüzden kendisine saldırdığını açıkladı. Bu tartışma esnasında canlı yayında gergin anlar yaşandı. Sunucu Ahmet Hakan kavgaya müdahale etmek zorunda kaldı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu