Oyun Haberleri

Tamamen ücretsiz The Division: Heartland duyuruldu

Tamamen ücretsiz The Division: Heartland açıklamaldu, Oyun severler için Tamamen ücretsiz The Division: Heartland açıklamaldu başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Tamamen ücretsiz The Division: Heartland açıklamaldu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Tamamen ücretsiz The Division: Heartland açıklamaldu

Ubisoft sürpriz bir açıklamaya imza attı ve ücretsiz The Division: Heartland oyununu açıkladı. Firma akşam saatleri civarında en bi hayli beğeni alan markalarından birisi olan The Divisiın için bir dizi açıklama yaptı. Bu bilgilendirmede 2021 – 2022 zamanında çıkacak ve oynaması ücretsiz olacak The Division: Heartland oyunu dışında yeni kitap ve önceden açıklamalan film projesine dair bazı ayrıntı kısmı da paylaşımı yaptı. Firmanın yaptığı resmi açıklama ve tüm detaylar şu biçimde;

Oynaması ücretsiz The Division: Heartland açıklamaldu

Tom Clancy’s The Division’ın 2016’da piyasaya sürülmesi ile oyun, 2009’dan beri Tom Clancy şemsiyesi altındaki tamamen orijinal olan ilk IP oldu ve birden fazla Ubisoft satış rekorunu kırdı. Oyun serisi, Tom Clancy’s The Division 2’nin 2019’un en başarılı oyunlarından biri olmasıyla gelişimini sürdürdü ve 2020 genişletmesi The Division 2: Warlords of New York, oyunun tarihinin en aktif bölümüydü.

Ubisoft EMEA Yardımcı Direktörü Alain Corre şu biçimde açıklıyor: “The Division, son 5 yılda Ubisoft’taki çok iddialı bir çalışmadan 40 milyon benzersiz oyuncuya ulaşan dünyaca ünlü bir seriye dönüştü. Ekiplerimizin bu seri ile başardıklarından ve yarattıkları muhteşem evrenden bi hayli gurur duyuyoruz. Bunun potansiyeli ve derinliği, The Division’ın uzun süreli sadık takipçilerini ve benzer biçimde yeni gelenleri tatmin edecek yeni ve heyecan verici içerikleri keşfetmemizi sağlıyor.”

Tamamen ücretsiz The Division: Heartland açıklamaldu

Serinin bu genişletme sürecinin bir parçası olarak Ubisoft bugün, The Division evreninde çiçeği burnunda, ücretsiz oynanabilen bir oyun olan Tom Clancy’s The Division: Heartland’ı tanıttı. Geliştirmesi, The Division ve The Division 2’de de çalışmış ve Tom Clancy lisanslarıyla yakın bağları olan Red Storm Entertainment stüdyosu aracılığıyla sürdürülüyor. Heartland, 2021-2022’de Playstation, Xbox ve PC’de bağımsız olarak sunulan bir deneyim olacak. Ubisoft bunun bunun yanında The Division serisini mobile taşıyarak evreni daha da geniş bir kitleye taşıma planlarını açıkladı.

En son The Division 2, 2021’in sonlarında yapılacak bir güncellemenin parçası olarak çiçeği burnunda bir içerik daha alacak. Ubisoft Bucharest’in desteğiyle Ubisoft Massive, tamamen yeni bir oyun modu ve git gide artan yapılandırma çeşitliliği ve uygulanabilirliği vurgusuyla ajanları düzeylendirmek için yeni yöntemler içerecek olan bu yeni içeriğin geliştirilmesine öncülük ediyor. Bu yeni güncelleme ile alakalı daha fazla ayrıntı yayınlanmadan önce açıklanacak.

The Division bunun bunun yanında, Netflix ile geliştirilmekte olan Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal’ın oynadığı, önceden açıklamalan filmle birlikte transmedya sunumunu genişletiyor ve Aconyte aracılığıyla yayına girecek yeni bir orijinal romanı da açıklamayor. Hikayesi, The Division 2’deki olaylardan sonra ekranlara gelecek: Ajanlar tedarik yollarını güvence altına almak için savaşırken salgının ABD’nin farklı bölgelerini nasıl etkilediğini keşfedecekler. The Division’ın transmedya içeriği ile ilgili daha fazla bilgi bu seneın ilerleyen zamanlarında paylaşılacak.

Tamamen ücretsiz The Division: Heartland açıklamaldu

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu