Dizi Haberleri

Survivor’un son elenen ismi İlayda Şeker oldu

Survivor’un son elenen ismi İlayda Şeker oldu, Dizi ve film severler için Survivor’un son elenen ismi İlayda Şeker oldu konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Survivor’un son elenen ismi İlayda Şeker oldu ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Survivor’un son elenen ismi İlayda Şeker oldu

TV 8 ekranlarında seyirci ile buluşan ve Türkiye’nin en fazla izlenen ve bi hayli beğeni alan yarışma programları içinde bulunan Survivor 2021 müsabakasında heyecan tüm hızıyla devam ederken, son oylama neticesinde yarışmaya veda eden isim İlayda Şeker oldu.

Neler Yaşadı?

İlk programlarda, takım dostlarının verdiği oylarla gönüllüler takımında iken ünlüler takımına geçen İlayda Şeker, adada yaşadığı zor günleri, dedesini çok özlediğini ve adada yaşadığı tartışmaları kamuoyu ile paylaşımı yaptı. Şeker, altı hafta boyunca market ödülü alamadıkları zaman çok aç kaldıklarını ve en fazla bu sürede zorlandığını dile getirdi.

Favorisi Kim?

Adada bir favorisinin olmadığını söyleyen başarılı yarışmacı, bir çok ismin yarışmayı hak ettiğini dile getiriyor. Ada yaşantısının kendisi için gerçekten fazla güzel olduğunu dile getirdi. Ayrıca hiçbir arkadaşına kızmadığını açıkladı. Adada kaldığı süre boyunca acıktığını zaman uyuduğunu ve dedesini çok özlediğini açıkladı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu