Dizi Haberleri

Survivor takımlar karışacak mı?

Survivor takımlar karışacak mı?, Dizi ve film severler için Survivor takımlar karışacak mı? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Survivor takımlar karışacak mı? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Survivor takımlar karışacak mı?

Türkiye’nin en fazla izlenen ve reyting rekorları kıran yarışma programı olan survivor tüm heyecanıyla devam ederken seyircilerin en fazla merak ettiği konular içinde survivor da takımların karışıp karışmayacak geliyor. Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Survivor yapımcısı Acun Ilıcalı, çok yakın bir zamanda adada takımların karışacağını açıkladı.

Survivor Takımlar Karışacak mı?

Adada yapılacak olan bu değişiklik herkes aracılığıyla merak ediliyor. TV sekiz ekranlarında yayına giren Survivor yarışması seyircilerin en fazla izlediği yarışma programları içinde yer alırken yarışmada macera dolu anlar seyircinin gözlerinden kaçmıyor. Çok yakın bir zamanda yarışmada bulunan iki takımın yarışmacıları karışacak. Karışmanın ardından adadaki mücadelenin nasıl şekilleneceği merak ediliyor. Acun Ilıcalı konuyu açıklık getirdi. Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamalara göre çok yakın bir zamanda adadaki takımlar karıştırılacak.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu