Sinema Haberleri

Survivor Poyraz kimdir? Survivor 2021 eleme adayı Yiğit Poyraz kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

Survivor Poyraz kimdir? Survivor 2021 eleme adayı Yiğit Poyraz kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?, Dizi ve film severler için Survivor Poyraz kimdir? Survivor 2021 eleme adayı Yiğit Poyraz kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Survivor Poyraz kimdir? Survivor 2021 eleme adayı Yiğit Poyraz kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Survivor Poyraz kimdir? Survivor 2021 eleme adayı Yiğit Poyraz kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Poyraz, mavi takımdan bu hafta ilk eleme adayı seçilen isim oldu. Bu gelişmenin ardından yarışmayı seyredenler, Survivor Yiğit Poyraz’la alakalı olarak, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? sorularına yanıt aramayı sürdürüyor.

SURVIVOR POYRAZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ, MESLEĞİ NEDİR?

  • Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde dünyaya geldi. Bodrum’da büyüdüğünü söyleyen Yiğit Poyraz, 2009 senesinde Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti.
  • 2015 senesinde Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 sene Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim gördü.
  • 8 yaşından beri basketbol oynayan Yiğit Poyraz, 2 senedir halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu