Dizi Haberleri

Survivor ödül oyununu kimin kazandığı belli oldu

Survivor ödül oyununu kimin kazandığı belirlendi, Dizi ve film severler için Survivor ödül oyununu kimin kazandığı belirlendi konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Survivor ödül oyununu kimin kazandığı belirlendi ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Survivor ödül oyununu kimin kazandığı belirlendi

TV 8 ekranlarında yayına giren ve Türkiye’nin en fazla izlenen yarışma programı olan Survivor 2021 nefesleri kesmeye sürdürmekte. İçerisinde birbirinden farklı oyunların olduğu Survivor 2021 büyük bir heyecanla sürdürmekte. İzleyicileri ekranlara kilitleyen mühim bir yarışma programı olan Survivor 2021, ödül oyunları ile seyircinin karşısına çıkıyor.

İzleyiciler Survivor’da ödül oyunu kimin kazandığını düşünüyor. Survivor 10 Mayıs pazartesi günü ekranlara geldi. Buna göre bu akşam oynanan oyunda verilecek ödül merak ediliyordu. Ona göre yapılan yarışmada mavi takım skor üstünlüğünü elinde bulunduruyordu. Daha sonra kırmızı takım farkı dörde düşürüp ödülü alma yolunda umutlandı. İki takım içindeki bu rekabet seyirciler için büyük bir heyecan yarattı. Yarışmadaki ödül oyunlarını kimin alacağını merak ediliyor. Yarışmada kıyasıya rekabet her geçen gün daha da artıyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu