Dizi Haberleri

Survivor ödül oyununda herkes gözyaşlarına boğuldu! Hangi takım kazandı?

Survivor ödül oyununda herkes gözyaşlarına boğuldu! Hangi takım kazandı?, Dizi ve film severler için Survivor ödül oyununda herkes gözyaşlarına boğuldu! Hangi takım kazandı? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Survivor ödül oyununda herkes gözyaşlarına boğuldu! Hangi takım kazandı? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Survivor ödül oyununda herkes gözyaşlarına boğuldu! Hangi takım kazandı?

Survivor 2021’in dün akşamki bölümünde aile ödülünü öğrenen ve ailelerini gören yarışmacılar gözyaşlarını tutamadı. Galip takımın yarışmacılarının Dominik’te aileleriyle görüşeceği oyunun ilk bölümünün sonucu bayrak yarışıyla belirlendi. Heyecanlı mücadele sonrası canlı yayına giren finalde galip gelen mavi takım oldu.

Sevilen yarışmanın 16 Mayıs akşamı yayına giren 94. Bölümünde duygusal dakikalar yaşandı. Ödül oyunu için toplanan yarışmacılar, ailelerinin orada olduğunu öğrenince ağlamaya başladı. İki aşama şeklinde tertip edilen ödül oyunundan önce mavi ve kırmızı takım yarışmacıları, ailelerinden bir kişiyle kısa bir görüşme gerçekleştirdi. Uzun süredir hasret kaldıkları yakınlarını gören yarışmacılar duygusal anlar yaşadı.

Kırmızı takımdan atak

Parkurda yarışmacılar bütün önüne geçeri aşıp finalde kum torbaları ile 9 tane sembolü devirmeliydi. Mavi takım oyuna iyi başladı ve skoru 4-1 yaptı. Karşılıklı alınan sayılardan sonra mavi takım. 6-2 durumuna getirdi. Lakin sonra kırmızı takım atak yaptı ve aradaki farkı azaltmaya başladı. Geriden gelen takım skoru 10-8 yaptı ve avantajlı duruma geçti.

Bayrak yarışı

Ödül oyununda skor 10-8 durumdayken canlı yayın başladı. İki takım eşleşme için iki kadın ve erkek tespit etti. Canlı yayında üçüncü eşleşme Steven ve Batuhan oldu. Steven kazanarak farkı bire indirdi ve skor 11-10 oldu. Dördüncü eşleşme için kırmızı takımdan Aleyna, mavi takımdan Merve karşı karşıya geldi. Merve yarışı kıl payı kazandı ve skor 11-11 oldu. Bu durumda oyun bayrak yarışına kaldı.

Mavi takım geriden geldi ve kazandı

Ödül oyununun birincisinde kırmızı takımdan Berkay ve Aleyna, mavi takımdan Poyraz ve Merve oynadı. Atıcılar ise Berkay ve Poyraz oldu. Bayrak yarışında normale göre düşmesi gereken hedef sayısı çoğaltıldı. Yarışı kazanan takım mavi takım oldu. Son skor 12-11 oldu.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu