Dizi Haberleri

Survivor Ekstra sunucusu Melisa Emirbayer, kaç yaşında, nereli?

Survivor Ekstra sunucusu Melisa Emirbayer, kaç yaşında, nereli?, Dizi ve film severler için Survivor Ekstra sunucusu Melisa Emirbayer, kaç yaşında, nereli? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Survivor Ekstra sunucusu Melisa Emirbayer, kaç yaşında, nereli? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Survivor Ekstra sunucusu Melisa Emirbayer, kaç yaşında, nereli?

Daha önce Survivor müsabakasında yarışan ve Survivor Extra’nın yeni sezonunda yarışmanın sunucusu olarak karşımıza çıkan Melisa Emirbayer’in kim olduğu araştırılmaktadır. Emirbayer, Survivor Extra’da yeni sezonda yaşanan olaylar ve yarışmalar ile ilgili yorumlar yapmaktadır. Peki Melisa Emirbay kimdir?

Melisa Emirbay kimdir?

1995 senesinin 2 Kasım gününde İzmir’de dünyaya gözlerini açan Melisa Emirbayer, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Yüzme Antrenörlüğü bölümünü bitirmiştir. 7 yaşında yüzmeye başlayan Melisa Emirbayer, Galatasaray ve Fenerbahçe Spor Klüpleri’nde yüzmüştür. Kurbağa stili yüzüş ile şampiyonlukları bulunan Emirbay’ın birden fazla madalyası bulunmaktadır. 2009 senesinde Milli Takım’da görev alan Melisa Emirbay kurbağa stili yüzmede 200 metrede Türkiye rekoru kıran Emirbay bunun bunun yanında Göztepe Spor Kulübü’nde  antrenörlük yapmıştır.

Emirbay, şu anda Survivor Extra programında sunuculuk yapmaktadır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu