Dizi Haberleri

Survivor Ekstra Semih Öztürk programda neden yok? Semih Öztürk Survivor Ekstra’da neden yer almıyor?

Survivor Ekstra Semih Öztürk programda neden yok? Semih Öztürk Survivor Ekstra’da neden yer almıyor?, Dizi ve film severler için Survivor Ekstra Semih Öztürk programda neden yok? Semih Öztürk Survivor Ekstra’da neden yer almıyor? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Survivor Ekstra Semih Öztürk programda neden yok? Semih Öztürk Survivor Ekstra’da neden yer almıyor? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Survivor Ekstra Semih Öztürk programda neden yok? Semih Öztürk Survivor Ekstra’da neden yer almıyor?

Survivor yarışmasının yorumlarının yapıldığı ve sunucularından birisinin Semih Öztürk olduğu Survivor Ekstra programında Semih Öztürk yer almıyor. Peki Semih Öztürk neden yok?

Survivor Ekstra Semih Öztürk neden programda yok?

Survivor Ekstra programında sunuculuk yapan Semih Öztürk’ün neden yarışmada yer almadığı belirlendi. Furkan Dede yaptığı bilgilendirmede koronavirüs testi yaptırdığını ve testin pozitif çıktığını bundan dolayı karantinada olduğunu ve yarışmada bu hafta yer almayacağını açıkladı.

Semih Öztürk kimdir?

1991 senesinde Bursa’da doğan Semih Öztürk, Marmara Üniversitesi’nde Tiyatro bölümünü bitirmiştir. 2014 senesinde TV8 ekranlarında yayına giren Ütopya isimli yarışmada yarışan ve tanınır hale gelen Semih Öztürk ardından 2016 senesinde Survivor müsabakasında yer almıştır. Yarışmadan ayrıldıktan sonra Survivor yarışmasının yorumlandığı ve kritik yapıldığı Survivor Ekstra programının sunuculuğunu üstlenmiştir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu