Dizi Haberleri

Survivor All Star’a katılması için teklif götürülen 8 yarışmacı

Survivor All Star’a katılması için teklif götürülen 8 yarışmacı, Dizi ve film severler için Survivor All Star’a katılması için teklif götürülen 8 yarışmacı konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Survivor All Star’a katılması için teklif götürülen 8 yarışmacı ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Survivor All Star’a katılması için teklif götürülen 8 yarışmacı

Survivor 2021 finale giderken All Star için çalışmalara başlandı. Survivor Panorama adlı programa konu olan Acun Ilıcalı All Star’a katılacak isimleri dile getirdi.

8 yarışmacının ismini dile getirdi

All Star’da olmasını istediği isimleri açıklayan Ilıcalı: “Son 3 yıldan bir All Star düşünüyoruz. Ağırlık son dönem olacak. Seyircimize sorduğumuz zamanki yüzde All Star’ı istiyor. Bizim şu anda hani banko isim olarak aklımıza gelen Anıl Berk, Sercan, Berkan bir de Ogeday. Kızlardan ise Evrim, Elif, Seda ve Sude. Bizim şu anda tabii teklif götüreceklerimiz bunlar. Biraz erken belirlememiz lazım ki arkadaşlar kampa girsin. All Star Ünlüler ve All Star Gönüllüler olacak.”  kelimelerini açıkladı.

Mert Öcal All Star’da Olacak Mı?

Acun Ilıcalı,Survivor 2020‘e ismini duyuran oyuncu Mert Öcal’ın All Star’da olup olmayacağını ise seyircilere soracağını dile getirdi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu