Sinema Haberleri

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir? Survivor 2021 eleme adayı Aleyna Çalışkan kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir? Survivor 2021 eleme adayı Aleyna Çalışkan kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?, Dizi ve film severler için Survivor Aleyna Çalışkan kimdir? Survivor 2021 eleme adayı Aleyna Çalışkan kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Survivor Aleyna Çalışkan kimdir? Survivor 2021 eleme adayı Aleyna Çalışkan kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Survivor Aleyna Çalışkan kimdir? Survivor 2021 eleme adayı Aleyna Çalışkan kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Çalışkan, kırmızı takımdan bu hafta ikinci eleme adayı seçilen isim oldu. Bu gelişmenin ardından yarışmayı seyredenler, Survivor Aleyna Çalışkan’la alakalı olarak, Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? sorularına yanıt aramayı sürdürüyor.

SURVIVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ, MESLEĞİ NEDİR?

Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 senesinde doğmuştur. Üniversite öğrencisi olan Aleyna 1.67 boyunda ve 53 kilodur

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşımdan beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler içinde yer alıyor. Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri içinde dans etmekte yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan öte yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

ALEYNA ÇALIŞKAN EVLİ Mİ?

Survivor 2021 gönüllüler takımı kadrosuna yedeklerden katılan Aleyna Çalışkan’ın kim olduğu herkes aracılığıyla sorgulanmaya başladı. Güzelliğiyle dikkat çeken yarışmacının evli mi olduğu seyirciler aracılığıyla bi hayli merak konusu oldu. Henüz 22 yaşında olan Aleyna Çalışkan’ın medeni hali bekârdır. Kariyerinde IFBB Bikini Fitness Türkiye Şampiyonluğu bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu