Dizi Haberleri

Survivor 2021’de eleme adayı kim oldu? Gönüllüler takımında kim aday gösterildi?

Survivor 2021’de eleme adayı kim oldu? Gönüllüler takımında kim aday gösterildi?, Dizi ve film severler için Survivor 2021’de eleme adayı kim oldu? Gönüllüler takımında kim aday gösterildi? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Survivor 2021’de eleme adayı kim oldu? Gönüllüler takımında kim aday gösterildi? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Survivor 2021’de eleme adayı kim oldu? Gönüllüler takımında kim aday gösterildi?

TV8 ekranlarının bi hayli beğeni alan yarışma programı Survivor’da eleme adaylarının kim olduğu merak ediliyor. Ada konseyinin toplanacağı yeni bölümlerde açıklama yapılacağı belirtilirken elenen adayın kim bulunacağı ve adaya kimin veda edeceği de araştırılanler içinde yerini aldı.

Survivor 2021’de ünlüler takımının performansı gün geçtikçe artmaya devam ederken gönüllüler takımında işler istediği gibi gitmiyor. En son geçtiğimiz haftalarda dizinden sakatlanarak yarışmadan ayrılan Çağrı’ya ek olarak Merve Aydın’da burun sakatlığı ile takımına destek olamıyor.

Survivor eleme adayı kim oldu?

Gönüllüler takımında yapılan oylamalar ile Aleyna Çalışkan eleme adayı olurken takımın Aleyna’yı performansı sebebiyle eleştirmesi dikkat çekti. Geçen hafta Reşat’ın adaya merak ettiği bilinirken yeni elenecek isim merak ediliyor.

Ünlüler takımında ise Sergen ve İsmail içinde ki tartışma dikkat çekerken geçtiğimiz hafta SMS oylamasında birinci olan Sergen İsmail’i aday göstermişti.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu